неділя, 13 вересня 2020 10:27

"Ньюкасл" розбив команду Ярмоленка

Ярмоленко нічим не допоміг "Вест Гему".Фото: twitter.com/NUFC

Невдало розпочав чемпіонат Англії "Вест Гем" - клуб одного з двох українців в Прем'єр-лізі, Андрія Ярмоленка. Команда Девіда Мойєса, яка в минулому сезоні ледь не вилетіла з еліти, поступилася на своєму полі середнякам з "Ньюкасла" - 0:2. Український вінгер Андрій Ярмоленко в матчі з "Ньюкаслом" вийшов на заміну на 67-й хвилині, проте не врятував лондонців від поразки.

Наш співвітчизник кілька разів намагався бити по воротах, але успіху не добився. Зате дістав жовту картку за грубість. Повідомляє "Сегодня".

Правда, "Вест Гем" володів м'ячем 58% ігрового часу, і в першому таймі гостей двічі рятував каркас воріт. Однак удача була на боці хлопців з Ньюкасла, які відзначилися голами на 56-й і 87-й хвилинах.

У другому турі команду українця чекає лондонське дербі з "Арсеналом" на стадіоні "канонірів". Матч запланований на 22:00 суботи, 19 вересня.

Зараз ви читаєте новину «"Ньюкасл" розбив команду Ярмоленка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua