неділя, 22 серпня 2010 18:27

Новачок прем"єр-ліги "Ньюкасл" забив "Астон Віллі" шість голів

У черговому поєдинку 2-го туру чемпіонату Англії новачок Прем'єр-ліги "Ньюкасл" влаштував побиття міцної "Астон Вілли" - 6:0.

На 10-й хвилині форвард "вілланів" Джон Кар"ю не реалізував пенальті у ворота "Ньюкасла". Відповідь "сорок" блав жорстокою. Вже на 13-й хвилині Бартон вивів господарів вперед. А до перерви Нолан та Керролл за три хвилини (31-а і 34-а) довели перевагу господарів до розгромної.

Після перерви Нолан забив ще один гол, а Керролл відзначився двічі, оформивши хет-трик.

Чемпіонат Англії

2-й тур

"Ньюкасл" - "Астон Вілла" - 6:0 (3:0)

Голи: 1:0 - Бартон (13), 2:0 - Нолан (31), 3:0 - Керролл (34), 4:0 - Керролл (67), 5:0 - Нолан (87), 6:0 - Керролл (90).

Ньюкасл: Харпер, Вільямсон, Перч, Колоччіні, Енріке, Нолан, Сміт (Р. Тейлор, 76), Рутледж (Амеобі, 76), Бартон, Гутьєррес (Хіско, 81), Керролл.

Астон Вілла: Фрідель, Люк Янг, Кларк (Бейє, 89), Р. Данн, Варнок, Ст. Петров, Айрленд, Олбрайтон (Хескі, 57), Ешлі Янг, Даунінг, Кар"ю (Рео-Кокер, 65).

Попередження: Бартон (19), Перч (40), Сміт (65).

За матеріалами Турнир

Зараз ви читаєте новину «Новачок прем"єр-ліги "Ньюкасл" забив "Астон Віллі" шість голів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua