неділя, 09 липня 2017 12:27

"Ні в футбол, ні в теніс" - Хацкевич розкритикував Хачеріді

Олександр Хацкевич зіграв з футболістами в теніс

Гравці і тренери київського "Динамо" влаштували тенісний поєдинок. Це сталося в перерві між контрольними спарингами на тренувальному зборі в Австрії.

Гармашу і Хачеріді протистояли Хацкевич і Шацьких. В результаті футболісти перемогли дует тренерів в досить емоційному поєдинку з рахунком 3:1.

Вчора "Динамо" розгромило австрійський "Ваккер" - 3:0.

"У нас вже є в голові стартовий склад. Завтра ми вже побачимо, як проявлять себе ті хлопці, яких ми плануємо задіяти в грі за Суперкубок і перших матчах чемпіонату.

На сьогоднішній день сформувалася обойма з 15-16 гравців, на яких буде основне навантаження в період з першого матчу, 15 липня, і до кінця серпня", - сказав Хацкевич після матчу.

Сьогодні "Динамо" зіграє зі "Спартою". Це буде останній спаринг на австрійському зборі.

Зараз ви читаєте новину «"Ні в футбол, ні в теніс" - Хацкевич розкритикував Хачеріді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua