середа, 06 лютого 2013 12:56

НХЛ. Федотенко допоміг "Філадельфії" перемогти "Тамба-Бей"

Руслан Федотенко відзначився результативним пасом ФОТО: ua.championat.com

У ніч на 6 лютого відбулися десять матчів регулярного чемпіонату НХЛ. "Філадельфія" приймала "Тампа-Бей". Рахунок був відкритий лише у другому періоді: відзначився форвард господарів льоду Том Сестіто.

За 10 хвилин до кінця основного часу гості зусиллями Бенуа Пуйо зрівняли рахунок, але вже менше ніж через дві хвилини Сестіто оформив дубль, а український нападник Руслан Федотенко став автором результативної передачі. У результаті "Філадельфія" перемогла з мінімальною різницею - 2:1.

"Вінніпег" на домашньому льоду в овертаймі здолав "Флориду" - 3:2 ОТ. Господарі, пропустивши першими від Юбердо, відігралися через чотири хвилини зусиллями Вілера. Потім Флейшман знову вивів "Флориду" вперед, а Ледд знову зрівняв рахунок. Переможну крапку для "Вінніпега" в овертаймі поставив Літтл.

Український нападник господарів Олексій Понікаровський провів на майданчику 13 з половиною хвилин і, нічим не відзначившись, завершив зустріч з коефіцієнтом корисності (0).

Першою зіркою минулого ігрового дня визнаний нападник "Нью-Джерсі" Девід Кларксон, який набрав 3 (2+1) очки у матчі з "Рейнджерс" (3:1).

Другою зіркою названий форвард "Філадельфії" Том Сестіто, який оформив дубль у зустрічі з "Тампа-Бей" (2:1).

Третьою зіркою дня став центрфорвард "Нешвілла" Колін Вілсон, в активі якого три результативні передачі в грі з "Сент-Луїсом" (6:1), повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Хокей. НХЛ. Регулярний чемпіонат. 6 лютого

Філадельфія - Тампа-Бей - 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Вінніпег - Флорида - 3:2 ОТ (0:1, 2:1, 0:0, 1:0)

Нью-Джерсі - Рейнджерс - 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

Вашингтон - Торонто - 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)

Коламбус - Лос-Анджелес - 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)

Айлендерс - Піттсбург - 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)

Оттава - Баффало - 4:3 (3:1, 1:1, 0:1)

Детройт - Калгарі - 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

Сент-Луїс - Нешвілл - 1:6 (0:3, 1:2, 0:1)

Сан-Хосе - Чикаго - 3:5 (3:3, 0:1, 0:1)

Зараз ви читаєте новину «НХЛ. Федотенко допоміг "Філадельфії" перемогти "Тамба-Бей"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua