понеділок, 26 квітня 2010 18:33

На вершині таблиці двовладдя. Результати 32 туру Бундесліги.

Півфіналіст Ліги Європи УЄФА "Гамбург" напередодні матчу-відповіді проти англійського "Фулхема" зазнав нищівної поразки в національній першості від "Хоффенхайма" - 1:5.

До повторного півфінального матчу Ліги Європи УЄФА з "Фулхемом" гамбуржці підходить у не надто гарному настрої після поразки у неділю від "Хоффенхайма" з розгромним рахунком 1:5.

Перший матч з англійцями, що відбувся в середині тижня на "Гамбург Арені", переможця не виявив - 0:0. У четвер на підопічних Бруно Лаббадіі, команда якого в п"яти останніх матчах бундесліги зазнала трьох поразок, чекає дуже складне протистояння в Лондоні. Невдалі виступи в національній першості відкинули "Гамбург" на сьому позицію, а його відставання від єврокубкової зони нині складає вісім очок.

Ведад Ібишевич вивів "Хофенхайм" уперед уже на другій хвилині, а через дев"ять хвилин він же подвоїв перевагу своєї команди. По завершенні півгодини гри Чінеду Обасі провів третій м"яч, а за 18 хвилин до фінального свистка нігерієць оформив дубль. На 65-й хвилині гості зусиллями Роберта Теше відіграли один гол. Однак останнє слово залишилося за Сеядом Саліховичем - 5:1. Крім того, на 89-й хвилині з поля був вилучений півзахисник "Гамбурга" Толгай Арслан.

В іншому матчі неділі "Фрайбург" з мінімальним рахунком 1:0 здолав чинного чемпіона "Вольфсбург" і на три очки відірвався від зони вильоту.

Лідери зіграли свої матчі ще у суботу. "Баварія" на виїзді не змогла обіграти "Боруссію" з Мюнхенгладбаху. Господарі відкрили рахунок на 60-й хвилині влучним ударом Ройса, а гості відігралися завдяки голу Клозе, який вийшов на заміну. А в іншому матчі "Шальке" на останніх хвилинах вирвав перемогу над "Гертою" і наздогнав мюнхенців.

Бундесліга. 32-й тур

Хоффенхайм 1899 - Гамбург - 5:1 (3:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Ібішевіч (2), 2:0 - Ібішевіч (11), 3:0 - Еду (31), 3:1 - Теше (65), 4:1 - Еду (72), 5:1 - Саліховіч (77).

ХОФФЕНХАЙМ1899: Хаас, Бек (Райтала, 79), Комппер, Шимуніч (Гульд, 65), Айхнер, Вайс, Л. Густаво, Карлос Едуардо (Вукчевич, 46), Саліховіч, Еду, Ібішевіч.

ГАМБУРГ: Зростання, Рінкон, Матайсен, Дж. Боатенг, Аого (Бертрам, 82), Д. Яролім, Троховські, Теше, Пітройпа (Алі Арслан, 56), Берг (Розегнал, 46), М. Петріч.

Попередження: Шимуніч (22), Вайс (87).

Вилучення: Алі Арслан (90).

Фрайбург - Вольфсбург - 1:0

Гол: 1:0 - Макіаді (38).

Бохум - Штутгарт - 0:2

Голи: 0:1 - Кака (14), 0:2 - Маріка (18).

Майнц - Айнтрахт - 3:3 (1:2)

Голи: 0:1 - Майер (13), 0:2 - Майер (20), 1:2 - Бансе (45), 2:2 - Шімак (56), 2:3 - Коркмаз (62), 3:3 - Бансе (86).

Байєр - Ганновер 96 - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Кісслінг (26), 2:0 - Каплан (64), 3:0 - Кісслінг (88, пенальті).

Герта - Шальке 04 - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Вестерманн (87).

ГЕРТА: Дробни, Пішчек, фон Берген, А. Фрідріх, Кобіашвілі, Лустенбергер (Дардан, 77), Сісеро, Качар, Рафаел, Рамос (Домовчийські, 84), Гекас.

ШАЛЬКЕ 04: Нойер, Рафінья, Бордон, Хеведес, Шмітц, Клюге (Морітц, 77), Вестерманн, Ракітіч, Фарфан (де Олівейра, 90), Кураньї, Хао (В. Санчес, 80).

Попередження: Вестерманн (31), Кобіашвілі (34), Лустенбергер (37).

Нюрнберг - Борусія Д - 2:3 (1:1)

Голи: 0:1 - Барріос (27), 1:1 - Франц (30), 1:2 - Барріос (62), 1:3 - Барріос (78), 2:3 - Айглер (84).

Боруссія М - Баварія - 1:1 (0:0)

Голи: 1:0 - Ройс (60), 1:1 - Клозе (73).

БОРУССІЯ М: Бейллі, Левелс, Данте, Броуверс, Дамс, Маркс, Бредлі, Херманн (Колаутті, 81), Аранго, Бобаділья (Френд, 81), Ройс (Мееувіс, 90).

БАВАРІЯ: Бутт, Лам, Демікеліс (Контенто, 46), ван Бюйтен (Тимощук, 63), Бадштубер, Праньїч, Швайнштайгер, Роббен, Рібері, Мюллер (Клозе, 66), Оліч.

Попередження: Бобаділья (55), ван Бюйтен (62), Бадштубер (69), Клозе (89), Левелс (90).

Вердер - Кельн - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Фрінгс (90, пенальті).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

СНАЙПЕРИ: Кісслінг (Байєр) - 21, Джеко (Вольфсбург) - 20, Барріос (Боруссія Д), Кураньї (Шальке-04) - по 18, Пісарро (Вердер) - 15, Роббен (Баварія) - 14.

Зараз ви читаєте новину «На вершині таблиці двовладдя. Результати 32 туру Бундесліги.». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua