пʼятниця, 23 вересня 2011 18:58

Молодь "Динамо" і "Шахтаря" забили на двох шість м'ячів

У п'ятницю, 23 вересня, в рамках 11-го туру молодіжної першості київське "Динамо" на своєму полі розписало бойову нічию з донецьким "Шахтарем" - 3:3.

Господарі швидко вийшли вперед, забивши два м'ячі. На 19-й і 25-й хвилинах відзначилися Фанендо Аді та Віталій Калитвинцев. Проте до кінця першого тайму "Шахтар" зміг відіграти один м'яч - його забив Владислав Кулач.

На початку другої сорокап'ятихвилинки Калитвинцев знову засмутив гостей. Йому вдався гарний далекий удар у дев'ятку. Тим не менш, Гірники змогли зрівняти рахунок. Голи на рахунку Валерія Гришина і все того ж Кулача.

"Шахтар" залишився лідером молодіжної першості. Після 11-ти турів в активі Гірників 29 очок. Динамо ж після нічиї вийшло на четверте місце з 20-ма очками. Тим не менш, у "Оболоні" (19 пунктів) є ще матч в запасі.

У суботу молодь столичного клубу зіграє з "Арсеналом".

Зараз ви читаєте новину «Молодь "Динамо" і "Шахтаря" забили на двох шість м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua