неділя, 20 травня 2018 16:12

Мілевський виграв Кубок Білорусі - відео

Мілевський здобув черговий трофей. Фото: ФК "Динамо-Брест"

У фіналі Кубка Білорусі "Динамо-Брест", за який виступає колишній нападник збірної України та київського "Динамо" Артем Мілевський, переміг БАТЕ (3:2). Велику роль у здобутті почесного трофею взяв і Мілевський.

На 33-й хвилині, за рахунку 0:1, Артем відгукнувся на пас партнера і переграв воротаря БАТЕ.

На 89-й хвилині, за рахунку 2:2, Мілевський став одним з авторів переможного голу. Артем у центрі поля заробив штрафний і швидко ввів м'яч в гру – в результаті контратаки Павло Нехайчик з кількох метрів відправив м'яча в сітку.

Клуб Мілевського захистив минулорічну перемогу в Кубку Білорусі і став четвертим триразовим володарем трофею після БАТЕ, мінського "Динамо" і "Белшини".

У свою чергу Мілевський завоював свій другий титул із брестським "Динамо". Раніше він став володарем Суперкубка Білорусі.

У складі київського "Динамо" Мілевський провів 178 матчів (забив 57 м'ячів), за збірну України зіграв 50 матчів (8 голів).

Зараз ви читаєте новину «Мілевський виграв Кубок Білорусі - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua