понеділок, 10 грудня 2012 10:35

Мессі оформив дубль і побив 40-річний рекорд Мюллера: результати 15-го туру Примери

У матчі 15-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" на виїзді взяла гору над "Бетісом" - 2:1.

Дубль оформив Ліонель Мессі, який забив свої 85-й і 86-й м'ячі у 2012 році, що дозволило аргентинцеві перевершити досягнення Герда Мюллера за кількістю голів, забитих за один календарний сезон. Німець встановив свій рекорд у 85 м'ячів в 1972 році. У господарів відзначився Рубен Кастро.

"Барселона" набрала 43 очки і продовжує впевнено лідирувати в Примері.

Мадридський "Реал" на виїзді обіграв "Вальядолід" - 3:2. По ходу першого тайму господарі двічі після ударів Манушу виходили вперед, але стартові 45 хвилин завершилися внічию. У мадрідістов відзначилися Карім Бензема і Месут Озіл.

Після перерви на поле йшов двосічний футбол з рівними шансами, але удача посміхнулася столичному клубу. На 72-й хвилині той самий Озіл шикарним ударом зі штрафного вразив ворота "Вальядоліда" і приніс "Реалу" другу поспіль перемогу.

"Атлетіко" на своєму полі не залишив шансів "Депортіво" - 6:0. П'ять разів своє прізвище на табло запалив нападник "матрацників" Радамель Фалькао. Один м'яч колумбієць провів з одинадцятиметрової позначки. Ще один раз ворота Даніеля Арансубія вразив Дієго Коста.

Тур завершиться 10 грудня поєдинком "Райо Вальєкано" - "Сарагоса".