середа, 21 лютого 2007 10:19

Мендес здивував гостей

Радість гравця ПСВ Едісона Мендеса (зліва)

ПСВ зробив важливий крок до того, щоб вийти до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА удруге за три роки, повідомляє офіційний сайт УЄФА. На такий результат голландцям дозволяє сподіватися перемога над "Арсеналом" на своєму полі з рахунком 1:0.

ПСВ помітно поступався "канонірам" в першій половині гри, але після перерви примусив англійців заплатити за безліч втрачених моментів. В середині другого тайму Едісон Мендес, 27 років, могутнім ударом низом пробив Йєнса Леманна і приніс успіх ейндховенцям. Гол забезпечив матчу напружену кінцівку, в якій ПСВ вистояв багато в чому завдяки блискучій грі Еурельо Гомеса в воротах. Матч-відповідь відбудеться за два тижні.

Зараз ви читаєте новину «Мендес здивував гостей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua