понеділок, 23 грудня 2019 09:20

"Ман Юнайтед" гучно зганьбився в АПЛ

Іспанський воротар Давид Де Хеа припустився дитячої помилки, яка коштувала "МЮ" першого голу. Фото: рейтер

"Ман Юнайтед" поступився на виїзді останній команді АПЛ "Вотфорду" - 0:2.

Перший тайм між командами закінчився внічию 0:0. А два голи, які й принесли "Вотфорду" перемогу, були забиті зі стандартів з різницею в чотири хвилини.

Особливо курйозним був перший гол. Після подачі зі штрафного в боротьбі зі суперником пробивав Ісмаїла Сарр. М'яч вдарився об газон. І воротар "МЮ" Давід Де Хеа курйозно пропустив його між руками. Голкіпер "червоних дияволів" від сорому впав обличчям на газон.

А за чотири хвилини у ворота "Манчестер Юнайтед" було призначено пенальті – Ван-Біссака у штрафному збив суперника. Трой Діні без проблем пробив з позначки, повідомляє "24 канал"

Це перемога стала лише другою для "Вотфорда" у сезоні. Команда йде на останньому місці у чемпіонаті. І навіть перемога над "МЮ" не дозволила команді піднятися з дна. Команда Сульшера тільки 8-ма в АПЛ.

Зараз ви читаєте новину «"Ман Юнайтед" гучно зганьбився в АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua