понеділок, 22 квітня 2013 11:14

"Ліверпуль" відскочив вдома з "Челсі", "Тоттенхем" тричі забив "Манчестер Сіті": результати 34-го туру АПЛ

В англійській Прем'єр-лізі відбулися матчі 34-го туру.

"Ліверпуль" приймав "Челсі". Зустріч завершилася бойовою нічиєю з рахунком 2:2.

Єдиний гол у першому таймі виявився на рахунку Оскара, який після подачі кутового пробив точно в ближню дев'ятку.

На початку другої половини гри завдяки точному удару Деніела Старріджа червоним вдалося відігратися, але вже через п'ять хвилин підопічні Рафаеля Бенітеса знову вийшли вперед - Еден Азар впевнено реалізував пенальті, призначений за гру рукою у штрафному з боку Луїса Суареса.

Відігратися команда Брендана Роджерса зуміла на сьомий доданій хвилині - рахунок зрівняв Суарес.

Також не можна не відзначити велику перемогу "Тоттенхема" над "Манчестер Сіті" (3:1).

Тур завершиться 22 квітня поєдинком "Манчестер Юнайтед" проти "Астон Вілли".

Прем'єр-ліга

34-й тур

Ліверпуль - Челсі - 2:2 (0:1)

Голи: Оскар, 26 (0:1). Старрідж, 52 (1:1). Азар, 57 (1:2) - з пенальті. Суарес, 90+7 (2:2)

Тоттенхем - Манчестер Сіті - 3:1 (0:1)

Голи: Насрі, 5 (0:1). Демпсі, 75 (1:1). Дефо, 79 (2:1). Бейл, 82 (3:1).

Фулхем - Арсенал - 0:1 (0:1)

Гол: Мертезакер, 43.

Вилучення: Сідвелл (Ф), 12. Жиру (А), 90.

Норвіч - Редінг - 2:1 (0:0)

Голи: Беннетт, 50 (1:0). Беннетт, 52 (2:0). Макклірі, 72 (2:1).

КПР - Стоук Сіті - 0:2 (0:1)

Голи: Крауч, 42 (0:1). Уолтерс, 77 - з пенальті (0:2).

Сандерленд - Евертон - 1:0 (1:0)

Гол: Сессеньон, 45+1.

Вест Бромвіч Альбіон - Ньюкасл - 1:1 (0:1)

Голи: Гуффран, 8 (0:1). Джонс, 64 (1:1).

Суонсі - Саутгемптон - 0:0

Вест Хем - Віган - 2:0 (1:0)

Голи: Джарвіс, 21 (1:0). Нолан, 80 (2:0).

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" відскочив вдома з "Челсі", "Тоттенхем" тричі забив "Манчестер Сіті": результати 34-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua