четвер, 20 травня 2021 09:00

"Ліверпуль" піднявся в зону Ліги чемпіонів

Роберто Фірміно став героєм матчу. Фото: Gettyimages.com

У матчі 37-го туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" в гостях розгромив "Бернлі" - 3:0.

Гості змогли відрити рахунок в самому кінці першого тайму після точного удару Роберто Фірміно.

Відразу після перерви Натаніель Філіппс подвоїв перевагу команди Юргена Клоппа. Під кінець матчу "Ліверпуль" довів справу до розгрому.

Перемога дозволила "червоним" повернутися в зону Ліги чемпіонів та зайняти четверте місце за тур до завершення чемпіонату. "Лестер" поступився в гостях "Челсі". Тепер у команд рівна кількість очок, але за додатковими показниками команда Клоппа знаходиться вище в таблиці.

Чемпіоном Англії достроково став "МС". "МЮ" гарантував собі участь у Лізі чемпіонів наступного сезону. "Челсі", "Лестер" та "Ліверпуль" визначать дві команди, які будуть грати у найпрестижнішому клубному турнірі наступного сезону в останньому турі.

23 травня "Ліверпуль" буде приймати "Кристал Пелес". "Челсі" зіграє проти "Астон Вілли", а "Лестер" поміряється силами із "Тоттенгемом". Початок всіх матчів о 18:00.

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" піднявся в зону Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua