понеділок, 15 квітня 2019 08:40

"Ліверпуль" переміг" Челсі" завдяки шедевру Салаха

Мохамед Салах неймовірним ударом в дев'ятку подвоїв перевагу господарів поля. Фото:REUTERS

"Ліверпуль" в домашньому матчі 34-го туру АПЛ не зазнав проблем у матчі з "Челсі", перемігши з рахунком 2: 0.

У першому таймі у "Ліверпуля" було кілька шансів відкрити рахунок в матчі, але мерсисайдці їх не реалізували.

На початку другої половини зустрічі Садіо Мане вивів "Ліверпуль" вперед, замкнувши навіс Джордана Хендерсона на дальній стійці. Через дві хвилини Мохамед Салах неймовірним ударом в дев'ятку подвоїв перевагу господарів поля.

Після цієї перемоги "Ліверпуль" набрав 85 очок і повернувся на 1-е місце в турнірній таблиці АПЛ. "Манчестер Сіті" програє мерсисайдців 2 пункту, але у Городян є гра в запасі. "Челсі2 з 66 очками йде на 4-й позиції, випереджаючи" Манчестер Юнайтед "на 2 пункти.

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" переміг" Челсі" завдяки шедевру Салаха». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua