понеділок, 07 липня 2008 11:04

Ліщинська перемогла у Мадриді

5 липня у Мадриді на міжнародних легкоатлетичних змаганнях чемпіонка України-2008 Ірина Ліщинська перемогла на дистанції 1500 метрів. Її час - 4:05.94 хвилини. Бронзова призерка національної першості Ганна Міщенко фінішувала четвертою (4:07.34). Обидві спортсменки мають олімпійський норматив і входять до складу олімпійської збірної України.

Євгенія Снігур на 100-метрівці з бар"єрами фінішувала другою, пробігши дистанцію за 13.17 секунд. Перемогла іспанка Жозефін Онія (12.94 секунди).

Віта Стьопіна у стрибках у висоту стала п"ятою з результатом 1.92 метри. Бланка Власіч перемогла, злетівши на 2.06. У потрійному стрибку у чоловіків змагалися два наші атлети. Микола Саволайнен з результатом 16.54 метри став 11-м, а Євген Семененко посів останню, 14-ту, сходинку (15.86). Переміг Нельсон Евора з Португалії (17.40). Осніел Тоска з Куби програв лише за кількістю спроб.

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Ліщинська перемогла у Мадриді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua