пʼятниця, 06 серпня 2010 08:27

Ліга Європи. "Карпати" пройшли "Зестафоні"

Львівські "Карпати" забезпечили собі місце у плей-офф поточного розіграшу Ліги Європи, вдруге обігравши грузинський "Зестафоні" з рахунком 1:0. Спека і щільний графік матчів, за яким львів"яни грають ось вже місяць, не сприяв яскравій атакуючій манері гри підопічних Олега Кононова.

Тому біло-зелені, що цілком зрозуміло, відіграли зустріч з мінімальними затратами сил та енергії. Однак і цього виявилося достатньо для того, щоб здолати скромного за європейськими мірками суперника.

Нечасто доводиться ставати свідком матчу, який триває 140 хвилин "брудного" часу. У середині першого тайму на стадіоні в Зестафоні згасло світло. Неочікувана пауза тривала близько 20-ти хвилин.

Тайм-аут пішов підопічним Олега Кононова тільки на користь. Перевівши подих, українці не дозволили спритним грузинам до перерви зрівняти рахунок за сумою двох матчів. Точніше, зрівняти рахунок поки у гравців "Зестафоні" були на те сили.

Після антракту гості без труднощів змогли нав"язати суперникові свою гру і, не кваплячи події, вичекати зручного моменту. І коли секундомір відраховував доданий до другого тайму час, футболісти "Карпат" змогли організувати атаку.

Батіста пройшов по лівому флангу, віддав передачу на Худоб"яка в центр, але плеймейкер львів"ян не став скупитися і виклав пас-цукерочку на Кожанова. Денису було досить не промахнутися повз ворота.