середа, 11 січня 2012 10:26

Курйозний гол Бензема вивів "Реал" у чвертьфінал Кубка Іспанії

"Реал" став чвертьфіналістом Кубка Іспанії, за сумою двох матчів перегравши "Малагу" 4:2. Правда, перемога в гостях (0:1) могла і не прийти, але мадридцям допоміг воротар "Малаги" Віллі Кабайеро. На 72 хвилині різка контратака "Реала" 4 в 3 завершилася слабким ударом Каріма Бензема прямо у воротаря. Але, намагаючись забрати м'яч, Кабайеро комічно пропустив його між ніг.

Сам матч розпочався на зустрічних курсах, і ще в першому таймі Самі Хедіра міг забивати, але, натомість, отримав травму і був замінений.

Тепер футбольним фанатам залишилося дочекатися проходу "Барселоною" "Осасуни", і чергове кубкове Ель Класіко чекає їх на стадії 1/4 фіналу Королівського Кубка.

Кубок Іспанії

1/8 фіналу

Матчі-відповіді

Малага - Реал Мадрид - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Бензема (72).

Перший матч - 2:3.

Мальорка - Реал Сосьєдад - 6:1 (4:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Іфран (16), 1:1 - Кастро (34), 2:1 - Хемед (36), 3:1 - Нунеш (38), 4:1 - Кастро (40), 5:1 - Альфаро (53), 6:1 - Хемед (60).

Перший матч - 0:2.

Расінг - Мірандес - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Мунітіс (35), 1:1 - Pablo (72, пенальті).

Зараз ви читаєте новину «Курйозний гол Бензема вивів "Реал" у чвертьфінал Кубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua