четвер, 18 червня 2020 09:43

Команда Зінченка без проблем перемогла "Арсенал" у першому матчі після карантину

Олександр Зінченко просидів весь матч на лавці запасних. Фото: REUTERS

У перенесеному матчі 28-го туру АПЛ "Манчестер Сіті" на своєму полі переграв "Арсенал" з рахунком - 3:0.

"Містяни" відкрили рахунок в доданий час першого тайму. М'яч на свій рахунок записав Рахім Стерлінг, пише "Спортарена"

Другий тайм почався з вилучення у гостей. Досвідчений бразильський захисник Давід Луїс сфолив у власному штрафному майданчику. Команда Хосепа Ґвардіоли забила з пенальті – м'яч на рахунку Кевіна Де Брюйне . Остаточним третім голом у ворота канонірів відзначився Філ Фоден.

Гравець збірної України Олександр Зінченко просидів весь матч на лавці запасних. На позиції лівого захисника діяв француз Бенжамін Менді.

"Манчестер Сіті" закріпився на другому місці турнірної таблиці АПЛ, відірвавшись від третього "Лестера" на 7 очок. "Арсенал" продовжує перебувати на дев'ятій позиції.

Зараз ви читаєте новину «Команда Зінченка без проблем перемогла "Арсенал" у першому матчі після карантину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua