четвер, 25 липня 2019 08:30

Команда Реброва робить ще один крок до Ліги чемпіонів

Команда Сергія Реброва впевнено перемагає в кваліфікації Ліги чемпіонів представника Мальти

Відбулася перша гра між "Ференцварош" і "Валлеттою" в рамках другого етапу кваліфікації Ліги Чемпіонів. Команда Сергія Реброва відсвяткувала перемогу з рахунком 3: 1.

У стартовому складі "Ференцварош" а вийшло три українця - півзахисники Олександр Зубков, Ігор Харатін і Данило Ігнатенко. Всі троє відіграли по 90 хвилин.

Гра пройшла з перевагою "Ференцвароша", який вже до перерви відзначився двічі і ще один м'яч забив у другому таймі. Дубль записав на свій рахунок італійський форвард Давид Лансафаме, а в випадку з другим голом йому асистував український хавбек Олександр Зубков.

На 85-й хвилині "Валлетта"відіграла один м'яч, і цей гостьовий гол в її виконанні залишив інтригу в парі перед поєдинком у відповідь.

Матч-відповідь на Мальті відбудеться наступного вівторка, 30 липня.

Зараз ви читаєте новину «Команда Реброва робить ще один крок до Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua