понеділок, 07 вересня 2020 06:11

Як Україна безвольно програла Іспанії

Іспанці могли вигравати з удвічі більшим рахунком. Фото EFE

Збірна України зіграла другий матч в Лізі націй 2020/21. Цього разу в суперниках була топова Іспанія.

Напередодні матчу Шевченко втратив Степаненка. Тарас пошкодив коліно. Замість нього в старті вийшов Харатін (перший матч за збірну). Також варто відзначити появу Марлоса і Яремчука. Коноплянка присів на лавку. Про це повідомляє "Трибуна".

Іспанці почали дуже активно. Вже на 2-й хвилині Фаті заробив пенальті після фолу Кривцова. Рамос забив, хоча Пятов був близький до сейву.

На 29-й Рамос зробив дубль, перегравши Кривцова після подачі Ольмо.

А через чотири хвилини 17-річний Фаті класним ударом зробив рахунок розгромним.

Ну а на 84-й хвилині Ферран Торрес забив четвертий. 4:0, як чотирнадцять років тому.

Це перша поразка збірної України з 16 листопада 2018 року. Тоді наша команда розгромно програла Словаччині 1:4.

Після другого туру команда Шевченка на другому місці, оскільки в паралельному матчі німці зіграли внічию зі Швейцарією (1:1).

Зараз ви читаєте новину «Як Україна безвольно програла Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua