неділя, 31 жовтня 2021 15:52

"Інтер" легко обіграв "Удінезе"

Корреа забив двічі. Фото: Reuters

У матчі 11-го туру італійської Серії А сезону-2021/2022 суперник донецького "Шахтаря" у Лізі чемпіонів "Інтер" приймав "Удінезе". Зустріч відбулася на стадіоні "Сан-Сіро" у Мілані та завершилася перемогою господарів з рахунком 2:0.

На 60-й хвилині зустрічі рахунок відкрив півзахисник "Інтера" Хоакін Корреа. Результативну передачу віддав захисник команди Алессандро Бастоні. Через 8 хвилин Корреа оформив дубль, забивши гол після передачі захисника Дензела Дюмфріса.

Міланський "Інтер" набрав 24 очки та посідає 3-е місце у турнірній таблиці італійської Серії А сезону-2021/2022. "Удінезе" (11) - на 14-му місці. Лідером змагань є "Наполі", який у 10 зустрічах набрав 28 очок.

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" легко обіграв "Удінезе"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua