понеділок, 14 листопада 2011 13:57

Ігор Шимечко завоював "срібло" у ривку на ЧС з важкої атлетики

У неділю, 13 листопада, в Парижі (Франція) завершився чемпіонат світу з важкої атлетики. В останній день змагань чоловіки розіграли комплект нагород у ваговій категорії понад 105 кг.

Українець Ігор Шимечко завоював "малу" срібну медаль у ривку з результатом 200 кг. У сумі двоборства він був п'ятим (430). Олег Прошак посів сьоме місце (415).

Переможний дубль зробили іранські спортсмени. Бехдад Салімікордасіабі захистив титул зі світовим рекордом у ривку (214) і 464 кг у сумі двоборства. Саяд Анушіравані Хамлабад був другим (439). Бронза дісталася Сан Гюн Чжон з Південної Кореї (433).

Всього на паризькому чемпіонаті світу було розіграно 15 комплектів нагород. У загальнокомандному заліку українці посіли шосте місце, завоювавши одну срібну і дві бронзові медалі. Нагадаємо, срібним призером став Артем Іванов (до 94 кг), бронза в активі Олексія Торохтія (до 105 кг) та Ольги Коробки (понад 75 кг).

Перемогла команда Китаю (6-4-3), другими стали штангісти Росії (4-3-1), третіми - Казахстану (2-2-0), четвертими - Ірану (2-1-1), п'ятими - Білорусі (1-0-0).