вівторок, 10 березня 2020 09:38

Хацкевич невдало дебютував у Росії

В першому ж своєму матчі у Росії Олександр Хацкевич втратив перше місце для "Ротора". Фото: ФК "Динамо"

В першому офіційному матчі 2020-го року волгоградський "Ротор" не зміг перемогти "Нафтохімік" (1:1) та втратив перше місце у другому дивізіоні Росії - аналог нашої першої ліги.

Підопічні Олександра Хацкевича вийшли вперед наприкінці першого тайму, але не змогли втримати перевагу до кінця гри. За 15 хвилин до фінального свистка гості зрівняли рахунок у матчі. В останні хвилини "Ротор" опинився у меншості та грав на збереження рахунку.

Нічия підопічним Олександр Хацкевича коштувала першого місця в турнірній таблиці. Тепер лідером турніру є підмосковні "Хімки". Московське "Торпедо" відстає від "Ротора" на одне очко. Дві найкращі команди напряму піднімаються в РПЛ, а третя буде грати стикові матчі.

Олександр Хацкевич очолив "Ротор" наприкінці 2019-го року. До цього понад 2 сезони працював із київським "Динамо".

Зараз ви читаєте новину «Хацкевич невдало дебютував у Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua