субота, 06 жовтня 2012 10:40

Формула-1. Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі Японії
6

Себастьян Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі Японії учетверте поспіль

Чинний чемпіон світу Себастьян Феттель завоював поул-позицію на Гран-прі Японії Формули-1. Для німецького пілота ця перемога стала четвертою виграною кваліфікацією на "Сузукі" поспіль. Представник Red Bull встановив час 1.30,839 на початку третього сегмента, після чого ніхто не зміг перебити результат Феттеля. Більшості суперників Себастьяна завадив Кімі Райкконен: на останніх секундах фін вилетів з траси в повороті Spoon, спровокувавши появу жовтих прапорів. Пілотам, які проїжджали повз, довелося сповільнитися.

Другий час показав напарник Феттеля Марк Веббер, а третім став Дженсон Баттон. Першу п'ятірку замкнули Камуї Кобаясі і Роман Грожан. Лідер сезону Фернандо Алонсо класифікований сьомим. Ніко Хюлькенберг, який розбив машину в ранковій сесії вільних заїздів, взяв участь у кваліфікації, але в третьому сегменті зволів не показуватися з боксів, задовольнившись десятою позицією.

Штраф за позапланову зміну коробки передач позбавить Баттона і Хюлькенберга п'яти місць на стартовій решітці. Таким чином, Баттон почне недільний Гран-прі Японії з восьмої позиції, а Хюлькенберг - з 15-ї. Ще одне покарання отримав Міхаель Шумахер: за провокацію зіткнення на попередньому етапі Формули-1 в Сингапурі семиразового чемпіона світу пересунуть на десять позицій назад на стартовій решітці "Сузукі". Пілот Mercedes AMG показав 13-й час - це означає, що німця відправлять на 23-у сходинку.

Гонка Формули-1 в Японії відбудеться в неділю, 7 жовтня - старт заїзду запланований на 9 ранку за київським часом, повідомляє "Лента".

24. Нараїн Картікеян (HRT) +5.895

Зараз ви читаєте новину «Формула-1. Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі Японії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua