неділя, 23 вересня 2012 17:40

Феттель виграв Гран-прі Сингапуру
8

Фернандо Алонсо продовжує лідирувати в особистому заліку

Пілот Red Bull Racing Себастьян Феттель здобув другу перемогу в сезоні 2012 року. Вигравши Гран-прі Сингапуру, дворазовий чемпіон світу вийшов на друге місце в особистому заліку чемпіонату. Другим на трасі Марина Бей фінішував Дженсон Баттон з McLaren. Лідер чемпіонату світу пілот Ferrari Фернандо Алонсо - третій. Іспанець продовжує лідирувати в особистому заліку з перевагою в 29 очок.

Протягом першої третини дистанції в гонці лідирував Льюїс Хемілтон з McLaren, однак через проблеми з коробкою передач британець змушений був зійти. Лідерство перейшло до Феттеля, і німець довів справу до перемоги, стримавши позаду Дженсона Баттона.

Пастор Мальдонадо, який довгий час йшов третім, також вибув з боротьби через механічні проблеми.

У ході гонки на трасу двічі виїжджала машина безпеки. Спочатку на 33-му колі після помилки Нараїна Картікеяна, який врізався в бар'єр з покришок на 18-у повороті. Відразу після того, як сейфеті-кар залишив трасу, сталася ще одна аварія - Міхаель Шумахер врізався в Жана-Еріка Верно на гальмуванні, і суддям знову довелося випускати на трасу сейфеті-кар. В результаті пілотам не вдалося проїхати 61 коло у відведені регламентом дві години.

В результаті численних сходів до першої десятки також потрапили Пол ді Реста (Force India), Ніко Росберг (Mercedes AMG), Кімі Райкконен, Роман Грожан (обидва - Lotus) Деніель Ріккардо (Toro Rosso) і Марк Веббер (Red Bull Racing), повідомляє "Motor.ru".