субота, 24 вересня 2011 18:53

Феттель в одинадцятий раз в сезоні виграв кваліфікацію

Діючий чемпіон світу Формули-1 Себастьян Феттель в одинадцятий раз в сезоні виграв кваліфікацію. На Гран-прі Сингапуру пілот Red Bull показав час 1:44.381, на три десяті секунди перевершивши свого напарника Марка Веббера. Слідом за гонщиками чемпіонської команди розташувалися представники McLaren: Дженсон Баттон і Льюїс Хемілтон зайняли третє і четверте місце відповідно.

Пілоти Ferrari удвох окупували третій ряд стартового поля, причому Феліпе Масса на секунду відстав від Фернандо Алонсо. Гонщики Mercedes GP стали сьомим і восьмим. Ніко Росберг був останнім з тих, хто проїхав швидке коло у фінальному сегменті. Міхаель Шумахер, Адріан Сутіл і Пол ді Реста не показали залікового часу, і на стартовій решітці будуть розставлені в порядку номерів на своїх болідах.

У середині другого сегмента кваліфікацію перервав виліт Камуї Кобаясі. Японець підлетів на поребрик і врізався в стіну, пошкодивши носовий обтічник, передню підвіску і кріплення заднього правого колеса. Тепер механікам Sauber доведеться відновлювати розбитий болід в умовах закритого парку, що спричинить за собою перестановку Кобаясі в кінець стартового поля.

Росіянин Віталій Петров не зміг вийти з першого сегмента, залишившись на 18 позиції. Для пілота Renault це найгірша кваліфікація в сезоні: тепер Петров поступається своєму напарникові Бруно Сенне з рахунком 2:1. Сам бразилець показав 15-ий час.

Нічна гонка Формули-1 на тимчасовій трасі "Марина-Бей" в Сингапурі відбудеться в неділю, 25 вересня, о 15:00 за київським часом, пише Motor.ru.

24. Вітантоніо Ліуцці ("Хіспанія") - 1:52,810

Зараз ви читаєте новину «Феттель в одинадцятий раз в сезоні виграв кваліфікацію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua