пʼятниця, 13 грудня 2019 09:30

"Ференварош" Реброва вилетів з Ліги Європи

Сергій Ребров не зміг вивести "Ференцварош" у плей-оф Ліги Європи. Фото: з відкритих джерел

Угорський "Ференцварош" під керівництвом Сергія Реброва не зміг вийти в плей-офф Ліги Європи, зігравши внічию з болгарським "Лудогорццм" - 1: 1.

У першому таймі точний удар Лукокі після передачі Марселіньо вивів господарів вперед. Гості зуміли лише звести матч до нічиєї - вже в компенсований час Сігневіч вдало скористався передачею Шкварки.

Українець Олександр Зубков провів на полі всі 90 хвилин. Ігор Харатін зіграв 84 хвилини - його змінив третій представник України Данило Ігнатенко, пише "Спортарена"

Команда Сергія Реброва завершили груповий етап Ліги Європи на третьому місці з 7 очками. З квартету Н в плей-оф вийшли "Еспаньйол" і "Лудогорец".

Зараз ви читаєте новину «"Ференварош" Реброва вилетів з Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua