понеділок, 18 березня 2013 13:35

Фехтування. Українські шаблістки виграли турецький етап Кубка світу, обігравши у фіналі росіянок

Для Харлан турецький етап Кубка світу щасливий. Фото: afp.com

15-17 березня, в Антальї (Туреччина) пройшов етап Кубка світу з фехтування на шаблях серед жінок.

Українка Ольга Харлан завоювала друге індивідуальне золото в цьому сезоні. У фінальній дуелі вона одним ударом взяла гору над дворазовою олімпійською чемпіонкою - американкою Маріель Загуніс - 15:14.

Відзначимо, що Ольга стала переможницею цього турніру вже третій рік поспіль. Вперше Туреччина прийняла шабельний етап Кубка світу в 2011 році в Стамбулі. Тоді у фіналі Ольга боролася зі своєю співвітчизницею Оленою Хомровою, а в минулому році вже в Анталії в "золотому" матчі перемогла майбутню олімпійську чемпіонку Лондона 2012 кореянку Жи Йон Кім.

У командному турнірі збірна України у складі Ольги Харлан, Ольги Жовнір, Галини Пундик та Олени Вороніної завоювала третю золоту нагороду в цьому сезоні. У фіналі українки перемогли росіянок. Бронза в активі американок.

Етап Кубка світу. Анталья (Туреччина), 15-17 березня

Жінки. Шабля. Індивідуальна першість.

1. Ольга Харлан (Україна)

2. Маріель Загуніс (США)

3. Жи Йон Кім (Корея) і Василіки Вугіука (Греція)