пʼятниця, 05 березня 2010 09:47

Федотенко допоміг "Піттсбургу" обіграти "Рейнджерс", дебют Понікаровського відкладається

Зіграно матчі регулярного чемпіонату НХЛ. "Піттсбург" на виїзді в овертаймі вирвав перемогу у "Рейнджерс" - 5:4.

"Пінгвіни" по ходу поєдинку програвали 2:4, однак у середині третього періоду зрівняли рахунок. Гольову атаку почав наш Руслан Федотенко, а завершив Алекс Голігоскі. У додатковий час Джордан Стаал приніс "Піттсбургу" перемогу 5:4.

Наш співвітчизник провів на льоду 14:52 хвилини. За цей час Руслан наніс два кидки по воротах суперника і закінчив гру з показником корисності +1.

Колишній нападаючий "Торонто" Олексій Понікаровський, якого нещодавно обміняли в "Піттсбург", не зміг дебютувати у складі нового клубу в поєдинку з "Рейнджерс".

Український хокеїст з канадським паспортом, перебравшись з Країни кленового листка в США, поки не отримав робочу візу - вона потрібна всім іноземним громадянам.

Оскільки процес оформлення даного документу для канадських громадян гранично спрощений, Понікаровський може встигнути залагодити всі формальності в короткий термін і зіграти вже в найближчу суботу - вдома з "Далласом".