субота, 04 вересня 2010 10:56

Євро-2012. Збірна Франції програла Білорусі

Збірна Франції з футболу програла перший матч відбірного турніру чемпіонату Європи 2012 року. Підопічні Лорана Блана з рахунком 0:1 поступилися на своєму полі білорусам. Єдиний гол у цій зустрічі був забитий на 86 хвилині - відзначився півзахисник збірної Білорусі Сергій Кисляк, який вийшов на заміну. Про це повідомляється на офіційному сайті турніру.

Серед решти зустрічей також варто виділити матч між збірними Естонії та Італії. Естонці відкрили рахунок на 31 хвилині. Італійцям, які грали в гостях, довгий час не вдавалося забити. Лише у другому таймі підопічні Чезаре Пранделлі спочатку зрівняли рахунок (відзначився Антоніо Кассано), а потім і вийшли вперед завдяки голу Леонардо Бонуччі. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь збірної Італії.

Збірна Португалії на своєму полі не змогла переграти Кіпр. Зустріч завершилася з рахунком 4:4. У португальців були шанси довести матч до перемоги - за півгодини до кінця поєдинку рахунок був 4:3 на їхню користь. Однак на 89 хвилині збірної Кіпру вдалося забити ще один м"яч і зрівняти рахунок.

Збірна Росії свій перший матч відбірного турніру чемпіонату Європи 2012 року виграла. Росіяни обіграли на виїзді команду Андорри з рахунком 2:0.

Євро-2012

Кваліфікація

1-й тур

Група A

Казахстан - Туреччина - 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - Туран (24), 0:2 - Алтинтоп (26), 0:3 - Ніхат (76).

Бельгія - Німеччина - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Клозе (51).

НІМЕЧЧИНА: Нойер, Лам, Бадштубер, Мертезакер, Янсен (Вестерманн, 46), Хедіра, Озіл (Какау, 88), Швайнштайгер, Мюллер, Подольські (Кроос, 70), Клозе.

Група B

Вірменія - Ірландія - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Фейхі (76).

Андорра - Росія - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Погребняк (14), 0:2 - Погребняк (65, пенальті).

РОСІЯ: Акінфєєв, Анюков, В. Березуцький, Ігнашевич, Білялетдінов, Широков, Сємшов, Зирянов, В. Бистров (Дзагоєв, 61), Погребняк (Павлюченко, 86), Аршавін.

Група C

Фарерські о-ви - Сербія - 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - Лазович (14), 0:2 - Станкович (18), 0:3 - Жигіч (90).

Естонія - Італія - 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Зеньов (31), 1:1 - Кассано (60), 1:2 - Бонуччі (63).

ІТАЛІЯ: Сірігу, Кассані, К"єлліні, Бонуччі, Молінаро, Монтоліво (Паломбо, 75), Пірло, Де Россі, Пепе (Куальярелла, 59), Пацціні, Кассано (Антонеллі, 80).

Словенія - Півн. Ірландія - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Еванс (70).

Група D

Румунія - Албанія - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Станку (80), 1:1 - Музака (87).

Люксембург - Боснія і Герцеговина - 0:3 (0:3, 0:0)

Голи: 0:1 - Ібрічіч (6), 0:2 - Пьяніч (12), 0:3 - Джеко (16).

Франція - Білорусь - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Кисляк (86).

ФРАНЦІЯ: Льоріс, Санья, Мексес, Рамі, Кліши, Діабі, Мвіла, Менез (Саа, 69; Гамейро, 80), Малуда, Оаро, Ремі (Вальбуена, 34).

Група E

Молдова - Фінляндія - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Суворов (69), 2:0 - Дорос (74).

Вилучення: Хююпя (36).

Швеція - Угорщина - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Вернблум (51), 2:0 - Вернблум (73).

Сан-Марино - Нідерланди - 0:5 (0:2, 0:3)

Голи: 0:1 - Кюйт (15, пенальті), 0:2 - Хунтелар (38), 0:3 - Хунтелар (48), 0:4 - Хунтелар (67), 0:5 - ван Ністелрой (90).

НІДЕРЛАНДИ: Стекеленбург, ван дер Віль, Пітерс, Матайсен, Еліа (Афеллай, 59), ван Боммель, Мадуро, Кюйт (ван Ністелрой, 68), Н. де Йонг (ван дер Варт, 46), Снейдер, Хунтелар.

Група F

Ізраїль - Мальта - 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 1:0 - Бенаюн (7), 1:1 - Pace (38), 2:1 - Бенаюн (64, пенальті), 3:1 - Бенаюн (75).

Греція - Грузія - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Іашвілі (3), 1:1 - Спірополус (72).

Латвія - Хорватія - 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - М. Петрич (43), 0:2 - Оліч (51), 0:3 - Срна (82).

Група G

Чорногорія - Уельс - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Вучиніч (30).

Англія - Болгарія - 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Дефо (3), 2:0 - Дефо (61), 3:0 - Джонсон (83), 4:0 - Дефо (86).

АНГЛІЯ: Джо Харт, Джонсон, Джагелка, М. Доусон (Кейхілл, 56), Е. Коул, Джеррард, Беррі, Уолкотт (Джонсон, 74), Мілнер, Дефо (Ешлі Янг, 87), Руні.

Група H

Ісландія - Норвегія - 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Хельгусон (38), 1:1 - Хангеланд (59), 1:2 - Абделлау (75).

Португалія - Кіпр - 4:4 (2:2, 2:2)

Голи: 0:1 - Алонефтіс (3), 1:1 - Угу Алмейда (8), 1:2 - Константіноу (11), 2:2 - Мейрелеш (29), 3:2 - Данні (50), 3: 3 - Оккас (57), 4:3 - М. Фернандеш (60), 4:4 - Авраам (89).

ПОРТУГАЛІЯ: Едуарду, Мігел, Карвалью, Алвеш, Мейрелеш, Коентрау, Данні (Лієдсон, 61), М. Фернандеш (Моутінью, 78), Нані, Куарежма, Угу Алмейда (дос Сантос Джало, 84).