середа, 02 квітня 2008 16:57

Двоє українських борця-вільника боротимуться в фіналі чемпіонату Європи

Двоє українців вийшли до фіналів чемпіонату Європи з вільної боротьби, що проходить у фінському Тампере.

У вазі до 66 кг Василь Федоришин на шляху до фіналу переміг фіна Хююйтянена, грузина Курдіані, росіянина Батірова та угорця Гуйдеа. У вирішальному поєдинку Федоришин зустрінеться з французом Дідьє Паісом.

У категорії до 96 кг українець Георгій Тівілов виграв у турка Коца, француза Ака Акессе та угорця Лігеті. У фіналі Тівілов буде боротися з грузином Гогчелідзе.

У першій же сутичці у вазі до 74 кг поступився чемпіон світу українець Ібрагім Алдатов, якого переміг росіянин Махач Муртазалієв. Завдяки виходу Муртазалієва до фіналу змагань, Алдатов отримав право змагатися у міні-турнірі за бронзу.

"Чемпіон"

Зараз ви читаєте новину «Двоє українських борця-вільника боротимуться в фіналі чемпіонату Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua