четвер, 22 листопада 2012 00:02

Дубль Лавессі поховав надії "Динамо" на плей-офф Ліги Чемпіонів

"Динамо" навесні зіграє в Лізі Європи. Фото: rian.com.ua

На полі НСК "Олімпійський" в Києві завершилася зустріч "Динамо" і "ПСЖ" у п'ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Кияни поступилися французькій команді з рахунком 0:2.

Господарі пропустили два голи від аргентинця Есекьїля Лавессі - нападник відзначився на фініші першого тайму і на старті другої половини протистояння. Динамівці намагалися переломити хід гри, але команді Олега Блохіна не вдалося провести і гол престижу.

У паралельному матчі "Порту" приймав на своєму полі загребське "Динамо". Рахунок у зустрічі на 20-й хвилині відкрив півзахисник господарів Лучо Гонсалес. На 67-й хвилині Жуан Моутінью подвоїв перевагу португальської команди, а під кінець матчу Сілвештре Варела довів рахунок до розгромного.

За підсумками ігор п'ятого туру в квартеті А "Порту" і "ПСЖ" навесні виступлять у плей-офф Ліги чемпіонів, а київське "Динамо" спробує свої сили в раунді плей-офф Ліги Європи.

Ліга чемпіонів

Група А. 5-й тур.

Динамо К (Київ, Україна) - ПСЖ (Париж, Франція) - 0:2

Голи: Лавессі, 45 (0:1); Лавессі, 52 (0:2).

Попередження: Бетао, 54; Хачеріді, 63; Мілевський, 88; Сілва, 89 - Матюйді, 30; Сіссоко, 37; Верратті, 37; Нене, 85.

Порту (Порту, Португалія) - Динамо З (Загреб, Хорватія) - 3:0

Голи: Гонсалес, 20 (1:0); Моутінью, 67 (2:0); Варела, 85 (3:0).

Попередження: Мартінес, 25; Ба, 53; Варела, 83 - Адема, 45; Шимуніч, 66.

Зараз ви читаєте новину «Дубль Лавессі поховав надії "Динамо" на плей-офф Ліги Чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua