четвер, 06 серпня 2015 23:14

Драма в Полтаві. "Ворскла" на останній секунді овертайму втратила путівку до наступного раунду ЛЄ

"Ворскла" перемогла, але не пройшла. Фото: sport.ua

Полтавська "Ворскла" з рахунком 3:1 обіграла вдома словацьку "Жиліну", але за сумою двох зустрічей не змогла пройти в наступний раунд Ліги Європи. Перша гра, нагадаємо, завершилася перемогою словаків 2:0.

Полтавські футболісти з перших хвилин кинулася в бій, але забити швидкий гол не змогли. Це вдалося зробити лише на 67-й хвилині зусиллями Шиндера. А на 90+1 точним ударом Ткачука перевела гру в овертайм.

На 20-й хвилині екстратайму Турсунов точним ударом з пенальті робить рахунок 3:0. А на останній секунді Виллиам продавив оборону господарів і забив рятівний для "Жиліни" гол.

В іншому матчі в Києві "Зоря" не зазнала жодних проблем з бельгійським "Шарлеруа", 3:0. У першій грі луганчани здобули перемогу, 2:0.

"Ворскла" (Полтава) - "Жиліна" - 3:0 (0:0)

Голи: Шиндер 68 "- 1: 0, Ткачук 90" - 2: 0, Турсунов 100 "- 3: 0, Вілліан 120" - 3: 1

"Ворскла": Непогодов, Сімінін (Пердута 46 '), Даллку, Сапай, Ткачук, Скляр (Міщенко 87'), Ткачук, Бартулович (Баранник 60 '), Турсунов, Шиндер, Ковпак
Запасні: Чеснаков, Громов, Ткаченко, Дитятьєв

"Жиліна": Волешак, Вавро, Летич (Гучко 118 '), Шкрініар, Паур, Качор, Печовскі, Бенеш (Шкварка 73'), Мігалік (Вілліан 78 '), Єліч, Шпалек
Запасні: Ле Гянг, Кадлец, Мазань, Кльоц

Вилучення: Шпалек 100 '

Зоря - Шарлеруа - 3:0 (0:0)

Зоря: Микита Шевченко, Андрій Пилявський, Артем Гордієнко, Євген Опанасенко, Олександр Караваєв (Дмитро Гречишкін, '58), Дмитро Хомченовський, Ігор Чайковський (Желько Любенович, '46), Філіп Будковський (Іван Петряк, '69), Михайло Сіваков, Микита Каменюка, Руслан Малиновський

Шарлеруа: Ніколя Пеннето, Себастьєн Деваст, Стівен Віллемс, Бенжамен Буланже (Франсіс Н'Ганга, '57), Дем'єн Марк, Стергіос Марінос, Енес Саглик, Давид Пойє, Роман Ферб (Дьемерсі Ндонгаля, '42), Неескенс Кебано, Карел Герертс (Флоран Стеванс, '61)

Голи: Любенович, 58, 68, з пенальті, Руслан Малиновський, 90 + 2.

Зараз ви читаєте новину «Драма в Полтаві. "Ворскла" на останній секунді овертайму втратила путівку до наступного раунду ЛЄ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua