понеділок, 23 липня 2012 01:26

"Дніпро" розгромив запорізький "Металург"

Алієв забив перший гол у футболці "Дніпра" ФОТО: fcdnipro.ua

Дніпропетровський "Дніпро" у Запоріжжі розгромив місцевий "Металург" з рахунком 4:0 в матчі другого туру української прем'єр-ліги.

Підопічні Хуанде Рамоса розпечатали ворота господарів вже на п'ятій хвилині зустрічі, коли дальній удар Зозулі прийняла на себе штанга воріт "Металурга", після чого форвард "Дніпра" встиг першим зіграти на добиванні.

Під завісу першого тайму "Металург" залишився у меншості за небезпечний підкат прямою ногою Сидорчука під Боатенга.

На 62-й хвилині зустрічі Жуліано першим дотиком потрапив у порожні ворота з 22 метрів. Через 13 хвилин голкіпер "Металурга" Руденко збив у своєму штрафному майданчику Зозулю, а 11-метровий удар впевнено реалізував Алієв.

Остаточну крапку в матчі поставив бразильський нападник "Дніпра" Матеус, який скористався точною навісною подачею Алієва з правого флангу.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга

Другий тур

Металург З (Запоріжжя) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 0:4

Голи: Зозуля, 5 (0:1); Жуліано, 62 (0:2); Алієв, 76 (0:3, пен); Матеус, 90 +2 (0:4).

"Металург" З: Руденко Віталій, Соболь Едуард, Тейку Адольф, Матеус, Йокіч Мілош, Бєлік Олексій (Рудика Сергій, 79), Жуніор - к (Каськов Артур, 54), Ашраф Мохамед, Пісоцький Євген (Цуріков Андрій, 67), Сидорчук Сергій, Опанасенко Євген

"Дніпро": Лаштувка Ян, Мазух Ондржей, Мандзюк Віталій, Джуліано, Олійник Денис (Матеус, 46), Чеберячко Євген, Стрініч Іван (Кравченко Сергій, 78), Зозуля Роман, Денисов Віталій, Боатенг Дерек (Алієв Олександр, 56), Ротань Руслан - до

Попередження: Тейку, 57; Бєлік, 67; Руденко, 75 - Мазух, 86.

Вилучення: Сидорчук, 42 - ні.

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" розгромив запорізький "Металург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua