Динамо вперше втратило очки у сезоні 2024/25 Прем'єр-ліги
5

Київське "Динамо" зіграло внічию із львівським "Рухом"

Лідер Української прем'єр-ліги, київське "Динамо" зазнало першої втрати очок у сезоні 2024/25 УПЛ.

У поєдинку сьомого туру кияни зіграли внічию із львівським "Рухом" - 0:0. Про це повідомили "Суспільне спорт".

"Динамо" проводило другий поєдинок за останні три дні.

Перед цим кияни грали перенесений поєдинок четвертого туру проти "Ворскли", у якому перемогли з рахунком 3:1 і вийшли у лідери чемпіонату.

На поєдинок із "Рухом" кияни, у порівнянні з грою проти "Ворскли", вийшли майже повністю в основному складі.

Вдруге поспіль у старті вийшов захисник Браян Себальйос, який у грі з полтавцями дебютував із забитим м'ячем, але достроково залишив поле через ушкодження голови.

Обидві команди мали можливість вразити ворота одна одної.

Наприкінці першого тайму помилкою Георгія Бущана ледь не скористався форвард Ігор Краснопір. Бущан вибив м'яча на півзахисника Остапа Притулу, який адресував його Краснопіру, однак той не переграв голкіпера "Динамо".

Після перерви "Рух" двічі влучав у каркас воріт "Динамо": спершу форвард Ярослав Карабін викрутив м'яча у дальній кут з лівого флангу штрафного майданчика. Згодом у поперечину влучив Юрій Климчук, який вийшов на заміну. Кияни на ці два моменти відповіли перекладиною Миколи Шапаренка.

У турнірній таблиці кияни продовжують утримувати лідерство. Однак після втрати очок, а також перемоги "Олександрії" над "Лівим Берегом" (2:0) мають рівну кількість очок із командою із Кіровоградської області.

Турнірна таблиця УПЛ

"Динамо" - 16 очок (6 матчів), 11:3 (різниця голів);

"Олександрія" - 16 очок (6), 12:5;

"Полісся" - 13 очок (5), 12:3;

"Рух" - 11 очок (6), 13:3;

ЛНЗ - 10 (6), 7:6.

Минулого тижня "Динамо" перемогло луганською "Зорю", забивши два голи.

У серпні в Монако відбулось жеребкування загального етапу Ліги Європи 2024/25. Суперниками "Динамо" стали вісім клубів.

Зараз ви читаєте новину «Динамо вперше втратило очки у сезоні 2024/25 Прем'єр-ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua