четвер, 16 липня 2020 18:34

"Динамо" виграло в "Зорі" битву за друге місце

В останній очній зустрічі кияни переграли "Зорю". Фото ФК "Динамо" Київ

Добрий вечір!

Сьогодні вирішальна гра в боротьбі за друге місце і путівку в лігу чемпіонів. Київське "Динамо" вдома приймає луганську "Зорю". Пропонуємо вашій увазі репортаж з місця події.

Луганці у кращому становищі: вони мають 57 залікових балів і на один бал випереджають свого сьогоднішнього суперника. Відтак, за певних обставин "Зорю"влаштує нічия.

Натомість "Динамо" змушене буде грати лише на перемогу. Лише вона залишає киянам шанс на Лігу чемпіонів і солідні призові.

Напередодні майже всі експерти спрогнозували успіх "Зорі". Зокрема Ігор Яворський стверджує, що кияни не мають стабільного стартового складу й перебувають не кращому психологічному стані.

Водночас телеграм-канал "Динамо-інсайд" закликає свою команду зіграти назло всім обставинам: "всупереч численним шакалам, які вже пускають слюні в передчутті здобичі, всупереч численним писакам, які поливають клуб брудом за 30 срібляків, та вдаваним друзям, які присмокталися до клубу й не бажають відпустити його".

Словом, сьогодні на полі буде гаряче. Саме час оголосити стартові склади команд:

"Динамо": Бущан, Караваєв, Бурда, Шабанов, Кенджьора, Сидорчук, Шепелєв, Буяльський, Де Пена, Циганков, Вербич

Запасні: Бойко, Попов, Кадірі, Сирота, Пиварич, Шапаренко, Цітаїшвілі, Каргбо, Русин

"Зоря": Мацапура, Михайличенко, Чеберко, Вернидуб, Тимчик, Цвек, Хомченовський, Кочергін, Юрченко, Громов, Кабаєв.

Запасні: Шевченко, Абу-Ханна, Каменюка, Чайковський, Циганик, Іванісеня, Білоцерківець, Луньов, Перович

"Зорі" має бути страшно за воротаря. На поле вийде лише четвертий (!) голкіпер команди Мацапура. Троє основних травмувалися по черзі.

Гра почалася!

1 хв.Вернидуб б'є по ногах Циганкова. Монзуль свистить штрафний. Де Пена бив просто у ворота, але молодий Мацапура відбиває постріл.

Гол! А в наступній атаці Громов вискакує сам на сам і легко реалізує момент – 0:1 Неймовірний провал оборони господарів поля.

5 хв. Завдання "Динамо" ускладнюється ще більше. Такого початку не чекав ніхто. Громов цілко насолодився помстою киянам.

9 хв. Вербич зашкутильгав після зіткнення з Богданом Михайличенком. Русин виходить на поле. Ще один удар по "Динамо".

11 хв. Чеберко відразу отримує жовту за порушення на Русині.

14 хв. ГОЛ! Циганков і Буяльський легко розірвали оборону "Зорі" й Віктор зрівнює рахунок ударом під поперечку!

16 хв. ГОЛ! Сидорчук пострілом з лінії штрафної забиває чудовий гол у дев'ятку воріт Мацапури – 2:1.

17 хв. Оце-то двохвилинка вийшла у виконанні "Динамо"!

19 хв. Жовта картка у Вернидуба й Чеберка! Плюс Циганков обвідним ударом ледь не забиває третій м'яч!

21 хв. Зоря відповідає заблокованим ударом Кочергіна. Веселий матч!

23 хв. Юрченко бив упритул із 5 метрів, але Бущан ногами відбив. Неймовірний сейв!

25. хв. Знову Юрченко, але рикошет від Шабанова рятує киян. Рахунок незмінний – 2:1. Затиснула господарів "Зоря".

32 хв. Заспокоїлася трохи гра.

33 хв. І тут же Русин не забиває з кількох метрів!

35 хв. ГОЛ!! "Динамо". І тут рикошет на користь господарів. Русин прострілював, м'яч зрикошетив від Вернидуба, облетів двох захисників і впав точно на голову Циганкова – 3:1.

39 хв. Хто би міг подумати таке після голу Громова і травми Вербича. А "Динамо" в шаленому темпі наближається до другого місця.

41 хв. Сидорчук отримує жовту за удар по ногах Громова.

45 хв. Перший тайм закінчено. "Динамо" впевнено соромить експертів, які передрікали перемогу "Зорі".

46 хв. Заміна в господарів. Шапаренко вийшов замість Шепелєва.

48 хв. Простріл Тимчика завершився неточним ударом Юрченка головою.

51 хв. Заміна в "Зорі". Абу-Ханна вийшов замість Чеберка. Під загрозою вилучення був Євген.

54 хв. А в паралельному матчі "Десна" не може зламати опір "Олександрії " – 1:1.

57 хв. "Зоря" марнує шанс! Кабаєв під кутом вивалився на ворота Бущана, але пробив і влучив у ногу Шабанову, який набігав.

59 хв. Юрченко знаходився на ударій позиції і пробив точно в кут. Однак Бущан виручив "Динамо".

61 хв. Де Пена і Юрченко отримали по жовтій.

64 хв. А Богдан Мишенко в паралельному матчі ховає "Десну" – 1:2.

65 хв. 4 на 2 вибігало "Динамо" в контратаку, але Русин змарнував усе бездарним ударом у захисника.

68 хв. Бурда, який щойно відновився, знову залишає поле. Тримається за ногу Микита. Попов виходить замість нього.

73 хв. Оце момент!! Русин протягнув м'яч у вдарив. Мацапура потягнув. На відскоці першим був Буяльский. Його удар упритул головою відбив Абу-Ханна просто на стрічці воріт.

79 хв. "Динамо" ледь не пропускає. Луньов трохи не дотягнувся до прострілу з правого флангу.

83 хв. Доводять до перемоги матч кияни. Срібло від них нікуди не дінеться!

88 хв. Немає вже сил атакувати у "Зорі". Кияни повністю володіють ініціативою.

90 хв. Три хвилини додала Монзуль. Все вже вирішено в цьому матчі. В паралельній грі "Олександрія" впевнено розібрала "Десну" – 3:1.

І штрафний на останній доданій хвилиі. Абу-Ханна збиває Русина.

Все. Кияни заслужено перемагають!

"Динамо" перемогло і набрало 59 балів. У "Зорі" залишилося 57, а в "Десни" – 55.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" виграло в "Зорі" битву за друге місце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua