вівторок, 20 лютого 2018 11:09

"Динамо" програло на Кіпрі матч Ліги Європи

20 лютого 2014 року київське "Динамо" програло в 1/16 фіналу Ліги Європи іспанській "Валенсії" - 0:2.

Матч через революцію гідності у Києві проходив на нейтральному полі на Кіпрі.

Ініціативою володіли іспанці. Ближче до завершення гри вони зуміли дотиснути киян. На 79-ій хвилині після розіграшу кутового відзначився Варгас, а на останній хвилині гри після удару Фегулі й рикошету від Віди м'яч удруге закотився у ворота Олександра Рибки. Перед цим через травму змушений був залишити поле Олександр Шовковський.

У матчі-відповіді за тиждень було зафіксовано нічию - 0:0.

"Валенсія" дійшла до півфіналу Ліги Європи, де поступилася майбутньому переможцю – іспанській "Севільї".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" програло на Кіпрі матч Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua