вівторок, 08 грудня 2020 21:33

"Динамо" перемогло "Ференцварош" і вийшло до Ліги Європи

Микола Шапаренко гарно розганяв атаки "Динамо" в першому матчі. Фото Рейтер

Добрий вечір!

В Лізі чемпіонів грається останній тур, а ми ще продовжуємо писати про шанси київського "Динамо". Звісно, динамівці вже давно ні на що не претендують в Лізі чемпіонів, але сьогодні можуть зачепитися за Лігу Європи. Це, якщо виграють в угорського "Ференцвароша", який очолює Сергій Ребров.

Однак є й завдання-мінімум. Можна дозволити собі нічию – 0:0, 1:1 і навіть 2:2. Бо в "Динамо" ліпша різниця забитих і пропущених. Однак нічия – 3:3 вже виведе у футбольну весну угорців за рахунок кращої різниці м'ячів в особистих зустрічах.

Зрештою, "Динамо" треба перемагати, щоби бодай якось виправдатися в очах своїх уболівальників. Та й про таблицю коефіцієнтів не варто забувати, бо можна взагалі залишитися без гарантованого місця в Лізі чемпіонів. Одним словом, киянам є за що поборотися.

Тим часом тренери оголосили стартові склади команд:

"Динамо": Бущан, Миколенко, Попов, Забарний, Кенджьора, Сидорчук, Шапаренко, Де Пена, Циганков, Гармаш, Вербич

Запасні: Нещерет, Бойко, Сирота, Караваєв, Шабанов, Белуце, Шепелев, Леднєв, Андрієвський, Родрігеш, Клейтон, Супряга

"Ференцварош": Дібус, Хайстер, Двалі, Блажіч, Г. Ловренчіч, Сомаліу, Харатін, Ляйдуні, Зубков, Узун, Нгуен

Запасні: Богдан, Ері, Фрімпонг, Ковачевич, Шигера, Мак, Ботко, Батурина, Чонтош, Ісаел, Болі

Гра розпочалася!

2 хв. Кияни заробили кутовий і замість подачі розіграли його, нічого в підсумку не досягнувши.

4 хв. Ловренчіч пробивав із 22-23 метрів, але дуже неточно.

7 хв. Динамівцям вдалося відсунути гру від воріт. Гармаш навішував на Вербича з правого флангу, але Дібус перехопив подачу.

10 хв. Гості подали кутовий, але Попов виніс м'яч в аут.

14 хв. Сидорчук поки заважає грі. Спочатку збиває суперника, а потім недоречно підставляє ногу й перериває передачу Попова на Забарного.

17 хв. Дуже обережно грає в ці хвилини "Динамо". Кияни майже не атакують.

20 хв. Блажич грубо збиває Гармаша. Поки без попередження обходиться арбітр.

22 хв. Сидорчук ледь не привозить пенальті. У руку йому влучає м'яч, але навмисної гри там точно не було. Арбітр теж так думає.

А "Ювентус" тим часом уже двічі забив "Барселоні". Один із голів на рахунку Роналду. Чи відповість Мессі?

26 хв. Момент у "Ференцвароша"! Нгуен пробивав обвідним ударом з лінії карного майданчика й, на щастя, обвів ворота.

27 хв. Де Пена отримує жовту.

30 хв. Жахливо, насправді, грають динамівці. Жодного удару по воротах. Так і гол можна пропустити.

33 хв. Штрафний розіграли динамівці, але все закінчилося тим, що м'яч прикотився в руки Дібуса. Ударів поки немає.

36 хв. За великим рахунком нічого в атаці не виходить і в гостей. Остання подача пішла за ворота.

37 хв. А тепер Гармаш отримує жовту. Цілком можемо залишитися вдесятьох.

40 хв. Забарний постійно пасує назад. Один раз спробував загострити і відразу обрізався. Жах якийсь!

44 хв. Попов після подачі з правого флангу замість ударити головою, ударив рукою. Гості спробували вибігти в контратаку й у запалі Ляйдуні збив Гармаша. Жовта картка.

45 хв. Перерва.

Все це добре, але я не зрозумію Луческу, якщо Гармаш вийде на другий тайм.

46 хв. Поновилася гра.

47 хв. Харатін отримує другу жовту в гостей.

49 хв. Пішли атакувати господарі, але до загроз справу не довели.

53 хв. До удари довели справу угорці, але київські захисники спробу заблокували.

55 хв. Бущан вступає в гру й відбиває удар гостей.

58 хв. Циганков ударив у площину, але заслабким вийшов удар у Віктора. Дібус забрав м'яч намертво.

59 хв. Блажич отримує жовту картку.

60 хв. Гол! Навіс Де Пени, Кенджьора підправив, а Попов пробив головою точно в кут. Випередив Харатіна Денис – 1:0

64 хв. Миколенко зірвав небезпечну атаку киян невдалим пасом на Де Пену.

67 хв. "Ювентус" громить "Барсу" в гостях – 3:0. І знову Роналду й знову з пенальті.

70 хв. Заміни в "Динамо". Замість Де Пени вийшов Супряга, а замість Гармаша – Шепелєв.

72 хв. Шапаренко міг пробити з 20 метрів, але бездарно обробив м'яч.

76 хв. Заміни в гостей. Замість Узуні вийшов Батурина, а замість Харатіна – Ісаел.

78 хв. Зубков небезпечно пробивав із лінії карного майданчика, але трохи не влучив.

80 хв. Знову подвійна заміна в "Ференцвароша". Ботка замість Ловренчича й Мак замість Зубкова.

84 хв. Ісаел збиває Вербича й отримує жовту картку.

85 хв. Леднєв і Родрігеш виходять замість Циганкова і Вербича.

87 хв. Леднєв бив просто по центру карного майданчика і не влучає у ворота. Ох!

90 хв. Болі не дотягуються до м'яча після навісу з правого флангу. І це добре.

90+1 Болі ударив кудись у небеса.

Все, перемога й Ліга Європи!

Кияни в лютому гратимуть в Лізі Єропи. "Ференцварош" вилітає.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" перемогло "Ференцварош" і вийшло до Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua