неділя, 14 березня 2021 16:33

"Динамо" обіграло в Запоріжжі "Зорю" з суперголом Сидорчука

У першому колі суперники зіграли внічию – 1:1. Фото: "Динамо"

Добрий вечір!

Сьогодні в чемпіонаті України буде зіграно один із центральних матчів другого кола. Луганська "Зоря" в Запоріжжі приймає київське "Динамо". Кияни лідирують у першості, маючи 40 залікових балів. У "Шахтаря", що йде другим, – 36, а в "Зорі" – 32 і матч в запасі.

В разі перемоги підопічні Віктора Скрипника наближаються до "Динамо" за втраченими очками на відстань двох пунктів. В разі перемоги киян динамівці, фактично позбуваються одного зі своїх конкурентів.

У першому колі суперники зіграли внічию – 1:1 в Києві. Тоді "Зоря" була лише на шляху до своєї кращої форми. Тепер же ситуація інакша. За півроку луганці продемонстрували вражаючий прогрес, тоді коли кияни залишилися на позиціях серпня-вересня.

Чи не вперше в історії українського футболу в боротьбу двох грандів може втрутитися третій клуб. Чи станеться це? Відповідь узнаємо ближче до 19 години.

Стали відомі стартові склади команд:

"Динамо": Бущан, Миколенко, Забарний, Сирота, Кенджьора, Сидорчук, Шапаренко, Де Пена, Циганков, Буяльський, Бесєдін

Запасні: Бойко, Сідклей, Попов, Караваєв, Шепелєв, Андрієвський, Леднєв, Родрігеш, Супряга

"Зоря": Васіль, Леовіжілдо, Абу-Ханна, Вернидуб, Фаворов, Назарина, Кабаєв, Юрченко, Кочергін, Гладкий, Сайядманеш

Запасні: Мацапура, Цвек, Циганик, Іванісеня, Казаков, Луньов, Хомченовський, Громов, Шахаб

Гра почалася!

3 хв. Обережно почали гру команди. Кавалерійських наскоків немає.

5 хв. Кенджьора ледь не нарвався на жовту картку, грубо блокувавши Кочергіна.

7 хв. Аллах'яр небезпечно проривався правим флангом, але Гладкий на простріл не встиг.

10 хв. Пресингує суперника "Зоря" й це створює локальні проблеми динамівцям.

13 хв. У Києві, де грають "Шахтар" і "Десна" рахунок теж нульовий.

16 хв. "Динамо" довго тримало м'яч у позиційній атаці, але все робило настільки повільно, що до загроз справа очікувано не дійшла.

20 хв. Позиційною атакою відповідають господарі, але теж без загроз.

22 хв. Буяльський виходив майже сам на сам, але Василь вчасно зіграв на виході.

25 хв. Миколенко небезпечно прострілював з лівого флангу, але Бесєдін на передачу не встиг.

В паралельному матчі рахунок теж не відкрито.

30 хв. У позиційних атаках проводять час суперники, але гольових моментів поки обмаль.

33 хв. Знову дістається Кочергіну. Бесєдін зробив небезпечну накладку.

35 хв. Жуніор обікрав Циганкова й учотирьох вийшла "Зоря" на одного захисника. Але Бущан парирував удар Аллах'яра.

36. хв І зразу жовту отримує Жуніор. Грубо збив усе того ж Циганкова.

40 хв. Бесєдін намагався продертися правим флангом, але порушив правила проти Абу Ханни.

42 хв. А "Шахтар" забив "Десні". Тете відзначився з пенальті.

45 хв. Циганков не був готовий до несподіваного відскоку й пробити як слід не зумів.

Перерва. Відпочинемо.

Гра поновилася!

46 хв. Василь не дотягнувся до м'яча, а Сидорчук щосили бив у ворота. Влучив Абу Ханні в обличчя й нокдаун відрахували арбітри.

48 хв. Кенджьора ледь не осідлав Абу Ханну після чергового кутового.

52 хв. На Бесєдіну зафіксував фол Іванов і це не сподобалося Скрипнику.

55 хв. Гол!! "Динамо". Шапаренко віддав на фланг Сидорчукові, а простріл Сергія замкнув Бесєдін. Все просто і – 0:1.

58 хв. ГОЛ! Оце то так! Шапаренко накинув на лінію карного майданчику Сидорчуку й Сергій убійним ударом забиває другий – 0:2

61 хв. Скрипник відповідає подвійною заміною. Шахаб і Іванісеня міняють Кабаєва і Гладкого.

64 хв. Сидорчук намагався повторити свою диво-спробу, але м'яч звалився з ноги капітана "Динамо".

67 хв. "Динамо" відійшло на свою половину поля й чатує на контратаки.

А в Києві все без змін. "Шахтар" попереду – 1:0.

71 хв. Повністю віддали ініціативу кияни, але господарі поля перебувають в легкому нокдауні й не можуть нічого запропонувати.

72 хв. Заміни робить і Луческу. Замість Де Пени і Буяльського виходять Андрієвський і Родрігеш. Плюс жовту картку заробляє Іванісеня.

76 хв. "Динамо" довго водило м'яч у карному майданчику, кілька ударів заблокували захисники й третього голу не сталося.

78 хв. Зовсім розклеїлися господарі. Родрігеш продерся лівим флангом і щосили влупив під ближню стійку. Василь парирував.

А "Шахтар" тим часом двічі забиває "Десні". Там уже – 3:0.

83 хв. Аллах'яр майже продерся крізь трьох захисників, але це лише на дальніх підступах до воріт киян.

85 хв. Супряга вийшов замість Бесєдіна, а Циганикс замінив Жуніора.

87 хв. Леднєв і Шепелєв міняють Шапаренка й Циганкова.

88 хв. Шепелєв відразу отримує попередження за удар рукою Кочергіна.

90 хв. "Шахтар" добив "Десну" четвертим голом – 4:0.

90+2 Дежа вю. Жерсон вивалювався на побачення з Василем і знову сильно пробив у ближній кут. Голкіпер знову парирував.

Все. Після невдачі з "Вільярреалом" "Динамо" оговталося й перемогло "Зорю". Плюс не дозволило "Шахтарю" наблизитися до себе.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" обіграло в Запоріжжі "Зорю" з суперголом Сидорчука». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua