неділя, 28 жовтня 2012 18:05

"Динамо" на виїзді не забило "Іллічівцю"

"Динамо" знову залишилося без перемоги. Фото: blogspot.com

Київське "Динамо" зіграло внічию з маріупольським "Іллічівцем" з рахунком 0:0 в матчі 13-го туру української прем'єр-ліги.

Кияни могли забивати у ворота "Іллічівця" вже на 11-й хвилині зустрічі, проте удар Велозу зі штрафного відбила поперечина.

У середині першого тайму шанс забити гол підвернувся вже господарям: Фомін обіграв Вукоєвіча і Ярмоленка, прокинувши м'яч між ними, але вразити ворота Шовковського він не зумів.

У другому таймі зобов'язаний був забивати кращий бомбардир "Динамо" Ідейе, але нігерієць на 71-й хвилині після удару головою влучив у каркас воріт азовської команди.