четвер, 28 листопада 2019 20:11

"Динамо" матчем із "Мальме" перервало безвиграшну серію

Артем Шабанов мав момент у першій грі в Києві

Сьогодні київське "Динамо" зіграє матч п'ятого туру Ліги Європи проти шведського "Мальме". Зі скандинавами кияни вже зустрічалися в першому турі й мінімально перемогли – 1:0. Згадуємо перипетії тієї гри.

Станом на 19 вересня "Динамо" мало серію із п'яти матчів без перемог. Здавалося, що з приходом Михайличенка криза лише поглиблюється. Це підтвердив і перший тайм зустрічі. Кияни виглядали блідо. Окрім моменту Кенджьори, який бив головою, але влучив у захисника, більше й згадати не було чого.

Ситуація змінилася в другій половині гри. "Динамо" збільшило швидкість. Мав момент Вербич, бив головю Шабанов. Після пасу Родрігеша виходив сам на сам Буяльський, але не зумів переграти воротаря.

На 84 хвилині динамівцям таки вдалася результативна атака. Вербич класно віддав на хід Буяльському, а Віталій прообив у ближній кут воріт "Мальме" – 1:0.

У наступних трьох матчах Ліги Європи "Динамо" не здобуло жодної перемоги, тричі зігравши внічию.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" матчем із "Мальме" перервало безвиграшну серію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua