середа, 04 листопада 2020 21:03

"Динамо" ледве не видряпало нічию в "Барселони"

"Барселона" і "Динамо" грають одинадцятий матч. Фото Рейтер

Добрий вечір!

Київське "Динамо" менш ніж за годину вкотре вийде на поле знаменитого "Камп Ноу", щоби зіграти з "Барселоною" матч Ліги чемпіонів. Після вчорашньої поразки "Шахтаря" настрій в українських уболівальників тривожний. Особливо непокоїть ситуація із хворими на коронавірус.

Однак надія помирає останньою. Киянам треба виходити на поле й боротися проти грізного суперника. Можна програти, алене можна робити це безвольно. Бо такого уболівальник не пробачає.

Сьогодні мабуть уперше за багато років не буде ніякої інтриги зі стартовим складом киян. У розпорядженні Мірчі Луческу лише 13 гравців із основного списку "А". Особливо не позаздриш Руслану Нещерету. З одного боку можна повторити помилки Трубіна в учорашньому матчі, а з іншого – доля дарує рідкісний шанс заявити про себе на всю Європу.

Тренери оголосили стартові склади "Барселони" і "Динамо". У киян одна несподіванка - Артем Шабанов вийде на поле.

"Барселона": Тер Штеген - Дест, Піке, Альба - Бускетс, Де Йонг, П'янич, Педрі - Фаті, Грізманн, Мессі.

Запасні: Нето, Пенья, Аленья, Бретуейт, Дембеле, Пуч, Лангле, Трінкау, Роберто, Фірпо.

"Динамо": Нещерет - Шабанов, Попов, Забарний, Кенджьора - Шепелєв, Андрієвський, Буяльський - Родрігеш, Циганков - Супряга.

Запасні: Ігнатенко, Моргун, Вербич, Де Пена, Леднєв, Клейтон, Русин, Сирота.

Вийшли на поле команди.

І почали гру!

2 хв. "Барселона" по-хазяйськи взяла в облогу ворота киян.

5 хв. Пенальті в наші ворота. Попов збив Мессі. Вгадав напрям удару Руслан, але сильно і точно пробив Мессі – 1:0 на користь господарів.

7 хв. Якийсь шквал атак від "Барси". Штанга і невдалий удар Грізманна рятують нас.

10 хв. Динамівці вийшли в атаку, але Андрієвському не дали пробити.

13 хв. Стартовий натиск господарів поки закінчився одним голом. Може досить, "Барсо"?

15 хв. Фаті виходив на самотнього Нещерета, але вдруге ногою парирував удар Руслан.

17 хв. Штрафний і кутовий подали динамівці, але якось беззубо і без реальних загроз.

18 хв. Нещерет потягнув удар Мессі з кута воротарського!

21 хв. Друга вилазка підопічних Луческу до воріт Тер Штегена закінчилася пасом в аут.

23 хв. Ого! Циганков проривався флангом після пасу Шепелєва, але Тер Штеген у стрибку перервав простріл.

26 хв. Хвилями атак обмінюються команди. Тільки в каталонців ці атаки небезпечні, а в киян – так собі.

30 хв. Хвилини дві катали м'яч кияни, а Барса бігала за ним. Незвичне видовище.

34 хв. Родрігеш запоров перспективну атаку невдалим пасом на Циганкова.

35 хв. Тер Штеген! Рятує Каталонію. Буяльський бив головою з 5 метрів і якимось незграбним сейвом німецький голкіпер потягнув удар.

38 хв. Грізманн пристрілювався, але дуже неточно.

42 хв. Знову пішла тікі-така від "Барселони".

44 хв. Мессі бив, але до воротаря не дійшов удар. Заблокували захисники.

45 хв. Руслан Нещерет! Потягнув удар Фаті з лінії карного майданчика. І свисток на перерву. Поки не все безнадійно, як здавалося.

Повертаємося в гру після перерви.

46 хв. Циганков виходив сам на сам із Тер-Штегеном і не забив. Після кутового забиває Шабанов головою, але суддя Олівер побачив, що м'яч у повітрі перетнув лінію! Ну що за невезіння?

50 хв. Поки оптимістично почали кияни, але чи надовго нас вистачить?

53 хв. Супряга марнує вихід сам на сам. Знову рятує Тер Штеген. Монстр якийсь у воротах!

57 хв. Поновилися танці з м'ячем довкола нашого штрафного майданчика.

58 хв. Нещерет витягнув мертвий м'яч після удару Мессі зі штрафного.

60 хв. Дембеле виходить замість Грізманна.

64 хв. Не вдається вибігти в конратаку нашим гравцям. Все зводить нанівець якийсь неточний пас. І вже за мить Нещерет витягує черговий мертвий удар.

65 хв. Фаті ніби рукою накинув на голову Піке і тут уже Руслан не зміг потягнути – 2:0.

67 хв. Циганков знову вийшов сам на сам. Найчистіший вихід! Думаєте чим закінчився? ТЕР ШТЕГЕН! Клятий ТЕР ШТЕГЕН!

70 хв. Буяльський отримує жовту картку.

71 хв. Де Пена вийшов замість Родрігеша, а Вербич міняє Супрягу.

74 хв. Ленгле виходить замість Бускетса.

75 хв. ГООООЛ Циганков! Вербич увірвався в карний майданчик, пробив, Тер Штеген, звісно, кинувся парирувати, але Циганков добив у порожні ворота з метра! Ох!

79 хв. Піке перериває простріл Де Пени.

80 хв. Дембеле зарядив у дев'ятку, але Руслан не відстає від Тер Штегена!

83 хв. Аленья виходить замість Педрі.

85 хв. Шепелєв проривався правим флангом, але не заробив навіть кутового. І зразу Леднєв виходить замість Буяльського.

89 хв. Серію кутових подають динамівці і вкотре лінію воріт перетинає у повітрі м'яч! Ну що за нехлюйство?

90+2 В атаку відчаю побігли кияни, але Кенджьора прострілив десь в тил. Там нікого.

Все, на жаль. Виграла "Барса", але якби трохи удачі киянам, можна було брати нічию.

Повторна зустріч команд відбудеться 24 листопада в Києві.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" ледве не видряпало нічию в "Барселони"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua