пʼятниця, 11 травня 2012 16:57

Дель Потро перегородив шлях Долгополову у півфінал турніру в Мадриді

Долгополов чинив опір супернику 1 годину 23 хвилини ФОТО: sportanalytic.com

Сьогодні, 11 травня, у Мадриді (Іспанія) на турнірі АТР Mutua Madrid Open на відкритих кортах (ґрунт), з призовим фондом € 3,090,150 проходять чвертьфінальні матчі.

20-а ракетка світу, 23-річний українець Олександр Долгополов, посіяний 16-м, не зміг пробитися у півфінал, зазнавши поразки від свого ровесника з Аргентини, 11-ї ракетки світу Хуана-Мартіна Дель Потро-(10) з рахунком 3:6, 4:6.

Поєдинок тривав 1 годину 23 хвилини. Олександр зробив за гру один брейк у першому сеті, суперник відповів трьома. На рахунку аргентинця 10 ейсів і 2 подвійних помилки, а Долгополов чотири рази подав навиліт і тричі помилився на подачі. Тепер рахунок в особистому протистоянні тенісистів став 3:0 на користь аргентинця.

За вихід у фінал турніру Дель-Потро зіграє проти переможця матчу Феранандо Вердаско (Іспанія, 15) - Томаш Бердих (Чехія, 6).

Теніс. АТР. Mutua Madrid Open. Мадрид (Іспанія). Відкриті корти (ґрунт). Призовий фонд € 3,090,150. 56 учасників.

? фіналу

Хуан-Мартін Дель Потро (Аргентина, 10) - Олександр Долгополов (Україна, 16) - 6:3, 6:4

Зараз ви читаєте новину «Дель Потро перегородив шлях Долгополову у півфінал турніру в Мадриді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua