неділя, 12 листопада 2017 10:17

Данія та Ірландія зіграли першу нічию в плей-оф Кубка світу-2018
12

Данія і Ірландія зіграли внічию — 0:0

Збірні Данії та Ірландії не змогли забити один одному у першому матчі плей-оф до КС-2018. Доля путівки на мундіаль у цій парі визначиться 14 листопада.

"Матч вийшов важким, і наші гравці чудово зіграли. Вони доклали багато зусиль, виклалися повністю.

Тепер ми повинні виграти матч-відповідь. Треба буде забити пару голів, тому що данці теж можуть це зробити.

Не думаю, що сьогодні у них було багато шансів. Рендолф зіграв сьогодні особливо добре, але в цілому ми обмежували їх атакуючі дії. У той же час, нам самим потрібно бути більш творчими при грі попереду. Ми не забили гол, але поки це нічия", - сказав головний тренер збірної Ірландії Мартін О'Ніл.

Данія - Ірландія - 0:0

У першому стиковому матчі КС-2018 збірна Хорватії на своєму полі розтрощила команду Греції - 4:1.

А збірна Швейцарії на виїзді обіграла команду Північної Ірландії - 1:0. Єдиний гол в матчі на 58-й хвилині забив Рікардо Родрігес, реалізувавши сумнівний пенальті.

Збірна Швеції обіграла Італію (1:0) завдяки голу Якоба Юханссона на 61-й хвилині.

Перший матч - 0:0

Ще три путівки на КС-2018 від Африки раніше завоювали Сенегал, Нігерія та Єгипет. Крім Росії на Кубку світу виступлять команди Бразилії, Ірану, Японії, Мексики, Бельгії, Південної Кореї, Саудівської Аравії, Німеччини, Англії, Іспанії, Нігерії, Коста-Ріки, Польщі, Єгипту, Ісландії, Сербії, Португалії, Франції, Уругваю, Аргентини , Колумбії та Панами. Жеребкування групової стадії Кубка світу-2018 відбудеться 1 грудня в Москві.

Зараз ви читаєте новину «Данія та Ірландія зіграли першу нічию в плей-оф Кубка світу-2018». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua