четвер, 03 травня 2012 15:30

ЦСКА піднявся на друге місце, "Спартак" і "Динамо" зіграли внічию: результати 42-го туру РПЛ

Московський ЦСКА в матчі 42-туру чемпіонату Росії з футболу в гостях обіграв "Локомотив" з рахунком 3:0 і вийшов на друге місце в турнірній таблиці, повідомляє офіційний сайт РФПЛ.

Уже на сьомій хвилині матчу за фол останньої надії був вилучений захисник "Локомотива" Мануел да Кошта, а призначений за порушення пенальті реалізував Сейду Думбія. На 78-й хвилині нападник армійців Зоран Тошич збільшив перевагу ЦСКА, а на 88-й хвилині він оформив дубль, встановивши остаточний рахунок у матчі.

В іншій зустрічі, що завершилася пізно ввечері 2 травня, "Кубань" і "Анжі" в Краснодарі зіграли внічию 2:2. "Анжі" почав матч більш впевнено і вже до середини першого тайму вигравав з рахунком 2:0 після влучних ударів Мубарака Буссуфи і Самуеля Ето'О. На 40-й хвилині зустрічі півзахисник "Кубані" Давид Цораєв відіграв один м'яч, а на 61-й хвилині Ігор Армаш зрівняв рахунок.

Раніше 2 травня "Спартак" зіграв внічию з "Динамо" (1:1), а "Рубін" - з "Зенітом" (2:2).

Після 42 турів ЦСКА набрав 72 очки і на два очки випереджає "Динамо", яке йде третім. "Спартак" і "Анжі", що займають четверте і п'яте місця, мають в активі 69 і 67 очок відповідно. "Зеніт", який достроково завоював чемпіонство, лідирує з 85 очками, повідомляє "Лента".

Прем'єр-ліга

Група А

42-й тур

Спартак - Динамо 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Кураньї (3), 1:1 - Арі (47).

Рубін - Зеніт 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Рязанцев (8), 1:1 - Сємак (50), 2:1 - Натхо (59), 2:2 - Аршавін (68).

Локомотив - ЦСКА 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Думбія (8, пенальті), 0:2 - Тошич (78), 0:3 - Тошич (88).

Вилучення: да Кошта, 7 (Локомотив).

Кубань - Анжі 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 0:1 - Буссуфа (14), 0:2 - Ето'О (22), 1:2 - Цораєв (39), 2:2 - Армаш (62).

Група B

42-й тур

Крилья Совєтов - Томь - 3 травня

Спартак Нальчик - Ростов 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - С. Фомін (5), 1:1 - Бракамонте (22, пенальті), 1:2 - Гацкан (68), 2:2 - Концедалов (80, пенальті).

Вилучення: Аравін, 63 (Спартак Нальчик), Смольников, 89 (Ростов).

Амкар - Краснодар 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Мовсисян (14), 1:1 - Гришин (39), 1:2 - Жоаозіньо (83), 2:2 - Сіраков (90).

Волга НН - Терек 1:3 (1:0, 0:3)

Голи: 1:0 - Шуленін (11), 1:1 - Лебеденко (66), 1:2 - Рибус (72), 1:3 - Садаєв (79, пенальті).

Зараз ви читаєте новину «ЦСКА піднявся на друге місце, "Спартак" і "Динамо" зіграли внічию: результати 42-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua