понеділок, 28 березня 2011 08:52

ЧС з хокею. Юніорська збірна України закинула у ворота Бельгії 12 шайб

У заключному матчі першого туру юніорського чемпіонату світу з хокею в Дивізіоні IID, який у неділю стартував у Донецьку, збірна України в заповненому практично під зав'язку ПС "Дружба" (3426 глядачів) розгромила команду Бельгії - 12:1.

Гра пройшла при значній перевазі господарів майданчика і тільки дитячі (юнацькі) помилки не дозволили "синьо-жовтим" ще в першому періоді довести рахунок до розгромного. Чи жарт, українці закинули більше шайб, ніж суперник просто кинув по їхніх воротах. Проте бельгійський воротар піймав кураж і утримував свої ворота "сухими" більше половини періоду. Потім Захаров зумів реалізувати більшість, а Мартишко зробив заділ для перемоги. У бельгійців був шанс скоротити рахунок, проте ван Егдом не зумів з булліта переграти українця Павла Ячника.

У другому періоді кількість перейшла в якість. За 14 хвилин другої двадцятихвилинки українські хлопці закинули сім шайб, але при цьому пропустили одну контратаку суперника. Бельгійський тренер замінив воротаря, який протримався значну частину періоду, але в підсумку українці закинули ще три шайби. А останню провели за секунду до фінальної сирени - 12:1.

У понеділок підопічних Олександра Годинюка чекає непростий поєдинок з іспанцями, які пошарпали нерви одному з фаворитів групи литовцям.

Чемпіонат світу.

Юніори.

Дивізіон IID

Україна – Бельгія – 12:1 (2:0; 7:1; 3:0)

Голи: 1:0. Захаров (Мартишко, Толстушко, 13:10 – більш.), 2:0. Мартишко (Янишевський, 15:39), 3:0. Дикий (Мартишко, 23:50 – більш.), 4:0. Істомінов (Чердак, 26:11), 5:0. Скрипець (26:23), 6:0. Толстушко (Дикий, Захаров, 28:23 – більш.), 7:0. Дикий (Толстушко, 31:02), 8:0. Ромащенко (Чердак, 31:16), 9:0. Мартишко (Істомінов, Чердак, 36:58), 9:1. Пеллегрімс (Дозен, 37:47), 10:1. Чернишенко (Сірченко, 56:10 – більш.), 11:1. Карпенко (Кузьмик, 57:32), 12:1. Захаров (59:59).

Нереалізований пенальті: ван Егдом (19:40)

Штраф: 0 – 22

Кидки: 75 (28+25+22) – 9 (6+2+1)

У першому офіційному матчі чемпіонату світу юніорська збірна команда Нідерландів перемогла китайських однолітків з рахунком 2:1. Вся гра пройшла у серйозній боротьбі. Голандці відкрили рахунок у зустрічі. Але китайці його зрівняли. І лише наприкінці зустрічі команда Нідерландів закинула переможну шайбу, повідомляє офіційний сайт турніру.

Нідерланди – Китай – 2:1 (0:1; 0:0; 1:1)

У другому матчі ігрового дня команда Литви перемогла іспанських однолітків з рахунком 5:3.

Іспанія- Литва – 3:5 (0:2; 1:2; 2:1)

Анонс матчів на 28 березня

Литва - Нідерланди - 13:00

Бельгія - Китай - 16:30

Україна — Іспанія - 20:00

Зараз ви читаєте новину «ЧС з хокею. Юніорська збірна України закинула у ворота Бельгії 12 шайб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua