понеділок, 05 квітня 2010 13:52

Чигринський відіграв весь матч за "Барселону": результати 30-го туру Примери

Лідер мадридського "Реала" Кріштіану Роналду забив переможний гол у матчі чемпіонату Іспанії проти "Расинга" з Сантандера. "Реал" здобув виїзну перемогу з рахунком 2:0 і вийшов в лідери національної першості. Команда з Мадрида випереджає "Барселону" за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м"ячів, повідомляє Reuters.

Роналду забив переможний гол на 23-ій хвилині, реалізувавши пенальті у ворота "Расинга". Остаточний рахунок на 76-й хвилині встановив аргентинський нападаючий "Реала" Гонсало Ігуаїн. Для Кріштіану Роналду його гол став 18-м у чемпіонаті Іспанії, а для Ігуаїна - 24-м.

Перше місце в суперечці бомбардирів, як і раніше займає аргентинський нападаючий "Барселони" Ліонель Мессі, на рахунку якого 26 м"ячів. У суботу, 3 квітня, Мессі забив гол у ворота "Атлетика" з Більбао і допоміг "Барселоні" здобути перемогу з рахунком 4:1.

Після 30 турів "Реал" і "Барселона" набрали по 77 очок. У неділю, 11 квітня, ці команди зіграють одна з одною на полі "Реала".

30-й тур

Сарагоса - Малага - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Понсе (45), 2:0 - Суасо (76).

Барселона - Атлетік - 4:1 (2:0)

Голи: 1:0 - Джеффрі (27), 2:0 - Кркіч (40), 3:0 - Кркіч (59), 4:0 - Мессі (67), 4:1 - Сусаета (77).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Пуйоль, Чигринський, Піке, Абідаль, Яя Туре (Джонатан, 74), Бускетс (Хаві, 53), Максвелл, Мессі, Кркіч, Джеффрі (Педро, 61).

Севілья - Тенеріфе - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Кануте (22), 2:0 - Фабіано (44), 3:0 - да Сілва (87).

Хетафе - Еспаньол - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - дель Мораль (28), 1:1 - Освальдо (51).

Спортинг Хіхон - Херес - 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Рівера (12), 1:1 - Бермейо (52), 2:1 - де лас Куевас (57), 2:2 - Алустіза (78).

Вальядолід - Вільярреал - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Анхель (9), 0:2 - Нілмар (59).

Валенсія - Осасуна - 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Хоакін (48), 2:0 - Вілья (90), 3:0 - Вілья (90, пенальті).

Альмерія - Мальорка - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - К. Уче (4), 1:1 - Вебо (88).

Расинг - Реал - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Роналду (23, пенальті), 0:2 - Ігуаїн (76).

РЕАЛ: Касільяс, Арбелоа, Метцельдер, Альбіоль, Марсело, М. Діарра, Гаго, Гранеро (Гуті, 60), ван дер Варт (Рауль, 73), Роналду, Ігуаїн (Алонсо Мендоза, 90).

Атлетіко - Депортиво - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Хуаніто (22), 2:0 - Форлан (57), 3:0 - Тіагу (61).

Снайпер: Мессі (Барселона) - 26, Ігуаїн (Реал) - 24, Вілья (Валенсія) - 20, Роналду ("Реал") - 18, Форлан (Атлетіко) - 16, Ібрагімович (Барселона) - 15.

За матеріалами Лента, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Чигринський відіграв весь матч за "Барселону": результати 30-го туру Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua