середа, 02 лютого 2011 18:27

Чотирьом сербським фанатам заборонили п'ять років відвідувати Італію

Четверо сербських уболівальників, які ініціювали безлади під час футбольного матчу відбіркового циклу Євро-2012 Італія - Сербія в Генуї 12 жовтня, засуджені італійським судом на терміни до двох років в'язниці, які відразу ж були замінені депортацією.

Фанати у віці від 24 до 30 років були затримані відразу ж після матчу і весь цей час перебували у слідчому ізоляторі в Генуї. Вони звинувачувалися в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень та опорі поліції. У результаті суд засудив уболівальників на терміни ув'язнення від одного року і десяти місяців до двох років.

Це рішення відразу ж було замінено примусовою висилкою з Італії з забороною відвідувати країну протягом п'яти років.

В італійській в'язниці залишаються ще четверо сербів з числа організаторів заворушень. Очікується, що суд над ними почнеться в березні.

Нагадаємо, зустріч Італія - Сербія в Генуї була перервана на 7-й хвилині через заворушення на трибуні фанатів гостей.

Хулігани закидали поле фаєрами, після чого арбітр прийняв рішення зупинити гру і відвів команди в роздягальні.

Сербії було зараховано технічну поразку з рахунком 3:0. Наступний матч серби проведуть при порожніх трибунах.