субота, 12 червня 2010 10:13

Четверо українців стали бронзовими призерами ЧЄ з боксу

Від України за золото московського чемпіонату Європи побореться тільки капітан команди Георгій Чигаєв.

Слідом за Тарасом Шелестюком (69 кг) і Денисом Пояциком (91 кг), Роман Капітоненко (+91 кг) та Олександр Ключко (64 кг) вибули з боротьби за золоті нагороди континентальної першості з любительського боксу.

Суперважковаговик Роман Капітоненко у півфіналі поступився білорусу Віктору Зуєву з рахунком 3:7. У свою чергу, Олександр Ключко за всіма статтями програв бронзовому призеру Олімпійських ігор у вазі до 64 кг Грачику Джавахяну з Вірменії з рахунком 1:5.

Таким чином, Тарас Шелестюк, Денис Пояцика, Роман Капітоненко та Олександр Ключко завойовують бронзові медалі чемпіонату Європи-2010.

Георгій Чигаєв (54 кг) боксуватиме у фіналі проти господаря рингу, росіянина Едуарда Абзалімова.

Фінальні поєдинки чемпіонату Європи в усіх вагових категоріях відбудуться в суботу, 12 червня. Початок о 15:00 за київським часом.

За матеріалами Турнир

Зараз ви читаєте новину «Четверо українців стали бронзовими призерами ЧЄ з боксу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua