середа, 31 березня 2021 09:38

Черговий гол Родрігеша не врятував Люксембург від поразки

Португалія здобула вольову перемогу. Фото: Reuters

У матчі 3-го туру кваліфікаційного раунду Кубка світу - 2022 збірна Португалії зустрілася з національною командою Люксембургу. Зустріч проходила на стадіоні "Жозі Бартель" в Люксембурзі і завершилася з рахунком 1:3.

Рахунок в матчі досить несподівано відкрила збірна Люксембургу, на 30-й хвилині забив київський динамівець Жерсон Родрігеш. На 45+2-й хвилині Діогу Жота зрівняв рахунок. Другий тайм залишився за збірною Португалії. На 50-й хвилині гол забив Кріштіану Роналду, а крапку в матчі на 80-й хвилині поставив Жоау Палінья. Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу Португалії.

У цій групі Азербайджан програв удома Сербії - 1:2.

Португалія, набравши в трьох на 3-му місці.

Зараз ви читаєте новину «Черговий гол Родрігеша не врятував Люксембург від поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua