неділя, 16 листопада 2008 13:06

Чемпіонат Європи з боксу: Українці виграли усі бої

Боксери України на чемпіонаті Європи в Англії з 100%-ою реалізацією виступили в фінальних боях.

У фіналах було чотири українці, і всі наші спортсмени-фіналісти виграли золоті медалі чемпіонату Європи.

Георгій Чигаєв у категорії до 51 кг з рахунком 5:0 переміг шведа Соломона Н`Туве. Василь Ломаченко здобув золото перемігши у фіналі росіянина Амбрацумова - 7:1. Іван Сенай у категорії до 75 кг у фіналі відмінно провів третій та четвертий раунди, і переміг росіянина Максима Коптякова 9:4. Олександр Усік у категорії до 81 кг не залишив у фіналі шансів Сергію Корнєєву з Білорусії - 11:2.

Бронзовим призером чемпіонату Європи в Ліверпулі став також Роман Капітоненко.

Здобувши 5 нагород, з яких 4 золоті, українська команда зайняла на чемпіонаті Європи в медальному заліку 1 місце.

"Наш спорт"

Зараз ви читаєте новину «Чемпіонат Європи з боксу: Українці виграли усі бої». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua